Draugauti su Liūtu ar su juo susituokti – tai lyg nusipirkti bilietą į teatrą: Liūtas: „Visas pasaulis yra scena“. Šaulys taip pat mėgsta patraukti kitų žmonių dėmesį, tačiau, priešingai nei Šauliai, neigiami Liūtai dažnai neturi kito talento, kaip tik tapti diktatoriais ar dramos karalienėmis.

REKLAMA

Taip jie ir daro.

4 Zodiako ženklai, kuriuos Dievas apdovanojo ypatingomis galiomis

REKLAMA

Teigiami Liūtai yra pagerbti šlovės muziejuje, tarp jų yra Nobelio premijos laureatų. Jais žavimasi nepaisant jų trūkumų. Jie nebūtinai yra gražūs ir patrauklūs – visa tai stereotipas. Šio ženklo atstovai rūpinasi savo išvaizda, tačiau ji ne visada yra tobula. Pavyzdžiui, jų prašmatni šukuosena gali tiesiog atitraukti dėmesį nuo kitų išvaizdos bruožų.

Be jokios abejonės, tarp Liūtų yra ryškių ir įsimintinų, talentingų asmenybių, tačiau jų nėra tiek daug. Šis Zodiako ženklas gali būti ir teigiamas, ir neigiamas.

REKLAMA

Neigiami Liūtai nori gauti tokius pačius apdovanojimus kaip teigiami Liūtai, ir jie tai daro pasitelkdami savo gudrybes, kaip tą darė Benito Mussolini (gimęs liepos 29 d.) Jie tikrai nespjauna į kyšius, šnipinėjimą, viliojimą, smulkius nusikaltimus ir kitų, naivesnių žmonių išnaudojimą.  Jie mano, kad negali būti pergudrauti. Net kai jiems gėda, kad yra pagauti meluojant, Liūtai kurį laiką dar vis tiek meluos, nes jie daug dėmesio skiria savo vaidinamam personažui.

REKLAMA

Liūtai mėgsta pinigus ir galimybes, kurios jiems atsiveria, kai jų finansinė padėtis yra pakankamai gera. Kai Liūtai neturi pinigų, jie praranda savo gyvenimo prasmę.

Liūtai gimsta nuo liepos 23 iki rugpjūčio 22 d. Taigi, galite lengvai nustatyti, kuris iš jūsų draugų yra Liūtas.

REKLAMA

Blizgučiai, plaukų lakas ir daug papuošalų. Tamsioji Liūto pusė

Lūtas, visada siekiantis tobulumo, gali turėti siaubingą maniją savo išvaizdai. To puikus pavyzdys yra subjaurota plastinės chirurgijos narkomanė Jocelyn Wildenstein (gimusi rugpjūčio 5 d.) Ji norėjo padovanoti sau katės akis. Ji jas ir gavo.

REKLAMA

Taip pat savo išvaizda stulbina Betty Brosman Weider (gimusi rugpjūčio 2 d.), kuri šeštajame dešimtmetyje dirbo modeliu žurnalui „Shape Magazine“. Ji ilgai naudojo korsetą, todėl jos liemuo siekė vos 53 centimetrus. Tai tiesiog neįtikėtina.

REKLAMA

Taip pat akį traukia garsios rašytojos Jacqueline Susann (gimusi rugpjūčio 20 d.), kurią daugelis žino dėl jos romano „Lėlių slėnis“, išvaizda. Blizgučiai, įmantri šukuosena ir ryškus makiažas padėjo susikurti tipišką „drag queen“ įvaizdį.

Liūtai yra skirtingi

REKLAMA

Liūtai gali būti malonūs ir dosnūs, tačiau tuomet, kai  jie yra kritikuojami, arba jų prašoma nusiraminti, šio ženklo atstovai gali tapti labai šalti. Paniuręs Liūtas tampa tikra  juodąja skyle, kuri gali išsiurbti nepaprastai daug energijos. Jie tikrai nori, kad bloga nuotaika sugadintų visiems pasivaikščiojimą ar visą vakarą.

Tokiems Liūtams kaip Billas Clintonas (gimęs rugpjūčio 19 d.) labai reikalingi pagalbininkai ir klausytojai. Monica Lewinsky (gimusi liepos 23 d.), kuri buvo sugėdinta kaip skandalingos aferos kurstytoja, taip pat troško dėmesio. Bet tai yra viskas, ką mes apie ją žinome.

REKLAMA

Vienišas Liūtas gali mūvėti vestuvių žiedą net ir tada, jei nėra vedęs: tokiu savo elgesiu jis bando atstumti įkyrius gerbėjus, norinčius rimtų santykių. Argi ne protingas triukas?

gegužę, rugsėjo

REKLAMA

Jis neprisipažins, kad kažką padarė ne taip

Liūto tikslas – atrodyti šauniai. Tai nėra lengva ir nėra pigu. Martha Stewart (gimusi rugpjūčio 3 d.) rodė žiūrovams svajonių namus, o dabar daugybė žmonių moka didelius pinigus, kad bent kiek priartėtų prie to, ko nori.  Daugybė žmonių atsižvelgia į jos nuomonę ir norėjo būti panašūs į ją.

REKLAMA

Neigiami Liūtai perka prabangius automobilius, firminius drabužius ir brangią įrangą. Jie neturi kritinio mąstymo, todėl aklai tiki televizija ir reklama.

Dauguma jų smarkiai nukenčia finansiškai. Jie pernelyg prisiriša prie įvairių prekinių ženklų ir bando mėgdžioti įžymybes. Nevykėlis Liūtas patraukia dėmesį bandydamas elgtis kaip kažkas kitas. Ar kada nors sutikote Liūtą, kuris tokiu būdu siektų šlovės ir pripažinimo?

REKLAMA

Žurnalistė Janet Cook (gimusi liepos 23 d.), kuri rašė „Washington Post“, laimėjo Pulitzerio premiją už reportažą  apie aštuonerių metų narkomaną, kuris paprasčiausiai neegzistavo. Jacqueline Kennedy (gimusi  liepos 28 d.) ištekėjo už Aristotelio Onassio: panašu, kad ne dėl jo žavesio, o dėl pinigų. „Psychic Friends“ tinklo įkūrėja Miss Cleo (gimusi rugpjūčio 13 d.) uždirbo milijonus pardavinėdama melą ir tyčiodamasis iš klientų.

Marsas, meilę

REKLAMA

Slobodanas Miloševičius (gimęs rugpjūčio 20 d.) laikė save didele istorine asmenybe, dėl jo ambicijų žuvo tūkstančiai žmonių. Arnoldas Schwarzeneggeris (gimęs liepos 30 d.) tapo Kalifornijos gubernatoriumi be jokios priežasties.

Charlesas Bukowskis (gimęs rugpjūčio 16 d.) ir Davidas Crosby (gimęs rugpjūčio 14 d.) senatvėje pagaliau išgarsėjo dėl savo talento, bet ne dėl tiesiog girtų sapalionių. Kai Liūtai yra geri, kaip Jennifer Lopez, jie tikrai yra geriausi. Būtų sunku su tuo ginčytis!

REKLAMA

Tamsioji Liūto pusė

Liūtas nusprendžia vesti, nes antroji pusė taps gera asmenine gera sekretore, puikiu tarnu ar padėjėju. Svarbu tai, kad antroji pusė nebūtų pranašesnė už Liūtą.  Nesvarbu kas jūs esate, ir kaip jūs atrodote: papasakokite Liūtams, kokie jie nuostabūs. Priešingu atveju santykiai ilgai negyvuos!

REKLAMA

Jei palaikysite su juo santykius, Liūtas gali paversti jus savo siaubingos realybės laidos apie žmones žvaigžde. Pozityvūs Liūtai myli vaikus ir žaidžia su jais, tarsi patys būtų dideli vaikai. Negatyvūs Liūtai susilaukia vaikų tam, kad gautų meilės ir dėmesio, o ne tam, kad jiems galėtų atiduoti visą savo meilę ir dėmesį. Neretai ir jų pačių tėvai turėjo rimtų auklėjimo problemų.

Liūtas nelaiko savęs dėl nieko kaltu. Jei neigiamas Liūtas praranda savitvardą, jis netgi gali pateikti ieškinius. Liūtas gali būti itin šaltas ir žiaurus su savo skriaudiku.

Ar tarp jūsų draugų yra Liūtų, kurie jus erzina? Kaip su jais elgiatės? Papasakokite savo istoriją komentaruose!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].