Jūsų bendravimo stilius santykiuose pagal Zodiako ženklą

Vienas iš būdų pagerinti savo santykius su mylimuoju – tai sužinoti daugiau apie savo mylimojo bendravimo stilių. Pasirodo, tai atskleidžia Zodiako ženklas!

Avinas

Esate be galo sąžiningas, bet nežinote, kaip pasidalinti savo jausmais su savo partneriu. Tai verčia jį galvoti, kad jis jums reiškia mažiau nei iš tikrųjų.

avinas

Jautis

Nebijote bendrauti, bet per daug gilinatės į savo jausmus. Jūs nežinote, kaip suvaldyti savo pyktį ir ašaras. Jūs nesate tas, kuris leidžia partneriui paprastai išreikšti savo jausmus, nes esate per daug susikoncentravęs į save.

Dvyniai

Siunčiate mišrius signalus, nors tai nėra daroma tyčia. Negalite pasakyti savo partneriui, kaip jaučiatės, nes dar nepažįstate savęs. Jūsų jausmai keičiasi kas valandą. Dėl to galite atrodyti kaip melagis, nors iš tikrųjų jūs pats nesuprantate, kas vyksta jūsų viduje.

Vėžys

Norite, kad jūsų partneris mokėtų skaityti mintis. Kai esate nusiminęs, neturite noro su niekuo bendrauti. Manote, kad jūsų antroji pusė viską žino. Deja, kai sunkiai dirbate, kad išvengtumėte konfliktų, viską pasilikdami savyje, jūsų partneris neįsivaizduoja, kad yra kokių nors problemų. Tai reiškia, kad jo nepageidaujamas elgesys nepasikeis.

Liūtas

Jūs neturite jokių sunkumų išreikšti savo jausmus, nes tiksliai žinote, ko norite ir kaip kiti žmonės turėtų su jumis elgtis. Todėl jūsų santykiuose nėra vietos nesusipratimams.

Liūtas, savaitės horoskopas, zodiako

Mergelės

Jums sunku išreikšti savo jausmus, nes nenorite būti per daug emocingi. Mėgstate laikytis faktų. Tačiau kartais labai sunku parodyti žmogui, kaip jis tave įžeidė. Štai kodėl visą skausmą laikote savyje.

Svarstyklės

Esate labai iškalbingi. Jūs taip pat šiek tiek manipuliuojate. Jei kas nors jus nuliūdino, ne tik pasakysite jam, ką tiksliai jis padarė ne taip, bet ir įtikinsite, kad reikia prašyti atleidimo. Jūs priversite šį žmogų siaubingai jaustis dėl skausmo, kurį jis jums sukėlė.

Skorpionas

Jums norisi pasėti laimę, kad ir kur eitumėte. Jūs nemėgstate gadinti žmonėms nuotaikos, todėl nepasakojate jiems apie savo problemas. Galite juokauti, kad esate nusiminęs, bet niekas negali pasakyti, ar tai tiesa, ar melas.

Šaulys

Sakote viską taip, kaip yra. Jei esate piktas, nusiminęs ar susijaudinęs, tai pripažįstate. Tikėkitės, kad jūsų partneris elgsis taip pat. Jei jis bandys išsiskirti, tai nepavyks.

vyrai

Ožiaragis

Nenorite pasirodyti silpnas, todėl elgiatės kaip beširdis žmogus. Niekada nesakote, jei kas nors įskaudina jūsų jausmus. Labiau tikėtina, kad visiškai nustosite bendrauti, nei prisipažinsite žmonėms, kad jie jus nuliūdino. Dėl to jūs prarandate daug gerų draugų.

Vandenis

Stengsitės į situaciją pažvelgti iš kito žmogaus pusės, todėl užduosite jam daug klausimų. Prieš atleisdami jam, norėsite sužinoti, kodėl jis padarė tai, ką padarė.

Žuvys

Jūs esate per daug dramatiškas. Jūs perdedate savo jausmus, todėl kartais žmonės negali suprasti, ar tikrai jus nuliūdino. Jie nežino, kaip jus nuraminti, nes nežino, kaip stipriai jūsų jausmai buvo įskaudinti.

gruodžio, zodiako

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].