Mattas Cobrinkas yra 53 metų vyras, sergantis Dauno sindromu. Kai jis vėl susitiko su savo 88 metų tėčiu oro uoste, emocijos jį nugalėjo. Laimei, sesuo nufilmavo šią jaudinančią akimirką. „Facebook“ tinkle paskelbtas vaizdo įrašas visame pasaulyje sulaukė milijonų vartotojų peržiūrų.

Mattas Cobrinkas neseniai išvyko į kelionę, kad pamatytų savo mėgstamos beisbolo komandos rungtynes. Tačiau komanda, vadinama „New York Yankees“, yra toli nuo Matto namų. Ji įsikūrusi Los Andžele, toli nuo jo gimtojo miesto. Tai reiškė, kad norint stebėti savo mėgstamos komandos žaidimą, jam teks beveik savaitę išbūti toli nuo savo tėčio. Tai buvo ypač retas atvejis per pastaruosius 25 metus nuo Matto motinos mirties.

Kai Mattas 2018 m. rugpjūčio 12 d. parskrido namo, sesuo Marcy Cobrink Mayer žinojo, kad jos brolis labai apsidžiaugs vėl pamatęs savo 88 metų tėvą. Todėl ji rankose laikė paruoštą fotoaparatą. „Žinojau, kad mano brolis ir tėvas yra labai artimi, ir žinojau, kad po penkių dienų mano brolis tikrai bus pasiilgęs savo tėvo“, – „People“ pasakojo Marcy. „Jie niekada nebuvo išsiskyrę daugiau nei penkias dienas!“

Iš šio susitikimo vaizdo įrašo galite pamatyti Mattą, bėgantį link savo tėčio, o po to jį bučiuojantį pačiame oro uoste. Sesers nei kiek nenustebino šis jaudinantis susitikimas. „Tikėjausi tokios jo reakcijos“, – apie brolį sakė ji. „Kartais, kai nematau jo kelias dienas, susitikęs jis mane pabučiuoja bent 20 kartų. Jis tiesiog labai meilus ir džiaugiasi matydamas mus visus!

Vaizdo įrašas apie tėvo ir sūnaus susitikimą greitai išplito socialiniame tinkle „Facebook“, ir per vieną savaitę sulaukė daugiau nei 14 milijonų peržiūrų ir 17 000 komentarų! Vaizdo įrašas buvo užtvindytas žinutėmis iš daugybės žmonių, kurie rašė, kad Matto reakcija juos labai sujaudino.

Žemiau esančiame vaizdo įraše žiūrėkite nuostabų susitikimą ir pasidalykite šiuo straipsniu su savo draugais, kad pasidalintumėte šiuo džiaugsmu ir su kitais!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].