7 blogiausi komplimentai, kuriuos moteris gali išgirsti iš vyro

Tikriausiai visoms moterims pažįstamas šis jausmas… Jus užkalbina gražus vyras, pradedate galvoti, kad jis įdomus, ir jį reikėtų pažinti geriau, kai staiga jis pasako ką nors per grubaus ir net įžeidžiančio. Blogiausia tai, kad kai kurie vyrai nesuvokia, kad padarė klaidą. Kokie „komplimentai“ erzina moteris?

Puikiai atrodai pagal savo amžių

Tai vienas iš blogiausių komplimentų, kuriuos vyras gali pasakyti moteriai. Galbūt mergina pirmiausia jausis laiminga, o tada pradės analizuoti vyro žodžius. Tada ji manys, kad yra sena, ir pradės atidžiai žiūrėti į savo raukšles. Tada ji verks. Jei tikrai manote, kad jūsų mergina puikiai atrodo pagal savo amžių, niekada jai to nesakykite! Vietoj to pasakykite jai, kad ji „atrodo puikiai“.

Tu gamini kaip mano mama

Turėtumėte žinoti, kad moterys netoleruoja būti lyginamos su jokiu kitu asmeniu, ypač su savo vaikino ar vyro mama. Jos nori jaustis nepakartojamos, vienintelės. Todėl, jei lyginsite ją su mama, ji manys, kad iš tikrųjų yra blogesnė. Ji gali būti puiki kulinarė, bet gali susipainioti nuo šių žodžių.

Šiandien tu kitokia. Ar pasidažei?

Tai dar vienas tobulas komplimentas vyro požiūriu, kuris iš tikrųjų apgauna moterį! Net jei jūsų mylimoji praleido pusę dienos prie veidrodžio, dažydamasi blakstienas ir lūpas, niekada nesakykite jai, kad ji puikiai atrodo, nes pasidažė! Turėtumėte įvertinti tikrąjį merginos grožį, kurį ji tiesiog išryškina makiažu.

Tu labai juokinga, kai ką nors darai

Tokie pareiškimai gali būti laikomi įžeidžiančiais ir nemandagiais. Sakydami ką nors panašaus, jūs tik parodote, kad manote, kad moterys yra blogesnės už vyrus arba kad jos tiesiog negali būti geros paprastuose dalykuose. Geriau nedaryti tokių palyginimų. Jei tikrai norite pagirti savo moterį, tiesiog pasakykite: „Tu juokinga“, ir viskas.

komplimentai

Tu tokia miela

Nors skamba keistai, šį komplimentą moterys gali vertinti neigiamai. Moterys šiuos žodžius gali suvokti kaip kvailus ar vaikiškus. Po to ji manys, kad elgiatės su ja kaip su vaiku, kad abejojate jos žiniomis ir sumanumu. Jei norite išvengti nesusipratimų, nesakykite jai, kad ji miela.

Tu tokia pat šauni kaip mano kolegos

Ir vėl situacija, kurioje geri žodžiai privers moterį pasijusti blogai. Kaip jau rašėme, moterys turi būti viena. Todėl nesakykite jai, kad ji panaši į jūsų koleges.

Turėtum dažniau šypsotis

Net jei ketinate pasakyti, kad jums patinka jos šypsena, kitą kartą tiesiog pasakykite jai: „Tavo graži šypsena“. Priešingu atveju ji tai interpretuos kitaip! Jūs manysite, kad ji liūdna ar niūri. Ji taip pat gali pagalvoti, kad tokiu būdu bandote ją nudžiuginti, kai jai visai neliūdna. Atminkite, kad paprasti komplimentai yra geriausi!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].