Judėjimas jų kraujyje: geriausi sportininkai pagal Zodiako ženklą

Britų statistikas Kennethas Mitchellas palygino olimpinių medalių laimėtojų gimimo datas nuo 1896 metų iki šių dienų. Taip jam pavyko išsiaiškinti, kurie Zodiako ženklai labiausiai linkę pasiekti gerus rezultatus sporte. Atletiškiausi Zodiako ženklai turi didelių ambicijų. Kai kurie taip pat turi natūralų polinkį siekti sėkmės tam tikroje disciplinoje. Pažiūrėkite, ar esate šiame sąraše!

REKLAMA

Avinas

avinas

Šį Zodiako ženklą globoja karingas Marsas. Niekas taip nemėgsta konkurencijos kaip Avinas. Iš prigimties jis turi tvirtą kūną ir puikią fizinę formą, o sportas leidžia numalšinti emocinę įtampą. Avinams reikia judėti ir jie tai daro kiekvieną dieną. Štai kodėl jie visada puikiai pasiruošę ir jiems gerai sekasi bet kurioje sporto šakoje.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragiai labai paslaugūs. Jie neieško pasiteisinimų praleisti treniruotes. Jie mėgsta pasitenkinimo jausmą, kuris juos apima po treniruotės. Jų įgimtos ambicijos reiškia, kad jie dažnai turi gražų ir raumeningą kūną. Daugelis šio ženklo atstovų gali savarankiškai sudaryti treniruočių planą sporto salėje.

Žuvys

Tai neturėtų nieko stebinti – statistika patvirtina, kad niekas nemoka plaukti taip, kaip Žuvys. Šis Zodiako ženklas yra iškovojęs daugiausiai olimpinių medalių tokiose disciplinose kaip plaukimas ir vandensvydis. Žuvims labai naudingas judėjimas, susijęs su vandeniu arba šalia jo. Net jei šiems žmonėms labiau patinka bėgimas, o ne plaukimas, jie tikrai gali nubėgti daugiau mylių palei upės krantą nei miesto centre.

REKLAMA

Jautis

Jautis nemėgsta dietų ir jei galėtų, valgytų visą laiką. Tačiau, kaip žemės elemento ženklas, jis labai prisirišęs prie savo kūno. Jam norisi atrodyti geriausiai ir parodyti pasauliui savo jėgą. Dėl šios priežasties sportą jis dažnai paverčia viena didžiausių savo aistrų.

Skorpionas

Svarbiausias bruožas, dėl kurio Skorpionai sėkmingai sportuoja, yra jų užsispyrimas. Jie niekada negali susitaikyti su tuo, kad kažkas gali būti geresnis už juos, todėl jei susidomės tam tikra disciplina, jos nepaleis tol, kol nelaimės pirmosios vietos. Jų gražiai išpuoselėtas kūnas yra skirtas parodyti visiems, kad įrodytų, jog niekas negali įveikti Skorpiono.

REKLAMA

gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].