Geriausi santykių patarimai kiekvienam Zodiako ženklui!

Kiekvienas santykiuose esantis žmogus žino, kad jie ne visada rožėmis kloti, ir kad viskas nėra taip romantiška ir spalvinga, kaip norėtume. Esame įpročio sutvėrimai, linkę laikytis įpročių ar įsitikinimų, kurie ne visada atitinka partnerio norus. Todėl labai pravartu gauti gerų santykių patarimų, skirtų būtent jums.

Tikite astrologija, ar ne, šie patarimai gali padėti jums pagerinti dabartinius ar būsimus santykius. Kokie santykių patarimai būtų patys geriausi jūsų Zodiako ženklui?

Avinas

avinas, įvykiai

Nebandykite pranokti savo partnerio.

Yra priežastis, kodėl savo išriktąjį vadiname partneriu. Taip yra todėl, kad abu turite būti komandos, kuri gerai dirba kartu, dalimi. Bet jums sunku taikiai sugyventi su kitais, nes visada norite laimėti. Tai taikoma ir jūsų santykiams. Bandymas pranokti partnerį arba nuolat atmesti jo idėjas ar nuomonę, nes manote, kad žinote geriau, gali lemti nesantaiką.

Jautis

horoskopas 2020 metams

Nebijokite savęs sudrebinti.

Jautis, kaip žemės elemento ženklas, yra linkęs į stabilumą ir vienodumą visose savo gyvenimo srityse. Paraginimas išbandyti naujus dalykus jam gali skambėti kaip pasiūlymas išsitraukti dantis. Jei esate įpratęs kiekvieną sekmadienį praleisti lovoje su savo partneriu, žiūrėti filmus ir užkandžiauti, bus sunku jus įtikinti veikti ką nors kita. Tokie keblumai gali paversti santykius nuobodžiais ar pasenusiais, todėl jums derėtų išeiti iš savo komforto zonos, kad išliktumėte patrauklus.

Dvyniai

dvyniai, įvykiai

Nevenkite savo problemų.

Kadangi jūsų ženklą globoja Merkurijus, bendravimo planeta, galite pamanyti, kad esate magas, kai reikia spręsti savo santykių problemas. Deja, taip nėra. Jūs gana originaliai išsisukate, apšokinėdamas savo problemas, ir dažnai pasitelkiate savo nuostabius bendravimo įgūdžius, kad problemą nutylėtumėte. Bandote pakeisti temą arba sušvelninti situaciją meiliais žodžiais.

Vėžys

Neleiskite, kad jūsų santykiai taptų vienpusiški.

Kaip vandens elemento ženklas, jūs dažniausiai labai derinatės su kitų emocijomis. Dėl to pereinate į visavertį mylimojo režimą, kad jūsų partneris jaustųsi absoliučiai dievinamas ir apgaubtas globos. Nors tai gali būti geras dalykas, kartais leidžiate savo jausmams ir poreikiams išnykti į antrą planą. Išoriškai sakote partneriui, kad jums nieko nereikia, tačiau viduje liūdite ar net kenčiate dėl to, kad jums trūksta meilės ir rūpesčio.

Liūtas

liūtas, įvykiai

Leiskite savo partneriui perimti vadžias į savo rankas.

Kaip ir Avinas, ugnies elemento ženklas Liūtas mėgsta viską daryti savaip. Tikite, kad turite geriausias idėjas ir skonį, ir esate linkęs visa tai primesti savo partneriui. Nors paprastai galima pasitikėti jūsų pageidavimais, turite suprasti, kad kartais reikia leisti partneriui perimti vadžias, jei norite likti kartu.

Mergelė

mergelė

Nebūkite toks kritiškas.

Galite būti blogiausias savo (ir kitų) kritikas, nes labai siekiate tobulumo, kad ir ką darytumėte. Tikite, kad tam, jog gautumėte tai, ko norite, reikia sunkaus darbo, todėl kartais per daug stengiatės pakeisti savo partnerį ar pagerinti savo santykius. Supraskite, kad ne visada viskas bus tobula, o stumdamas partnerį pasikeisti iš tikrųjų jį atstumsite.

Svarstyklės

svarstyklės, įvykiai

Prieš užmegzdamas santykius, pažinkite save.

Trokštate harmonijos ir pusiausvyros visais savo gyvenimo aspektais. Tai gali lemti nuolatinį neryžtingumą, netikrumą dėl to, ko iš tikrųjų norite, ar ko jums reikia. Akivaizdu, kad tai nėra geriausias santykių bruožas, nes vienu metu galite būti visiškai laimingas savo santykiuose, o kitu – slapta ieškoti geresnio partnerio. Prieš pradėdamas santykius, turite išnagrinėti save ir savo norus, kad įsitikintumėte, ko iš tiesų trokštate.

Skorpionas

skorpionas

Nebūkite toks įkyrus.

Turite tiek aistrų, kiek ir energijos, ir mėgstate kontroliuoti savo profesinį gyvenimą bei santykius. Tačiau šis kontrolės poreikis kartais gali tapti atvirai savininkiškas, kai dažnai užsmaugiate partnerį priverstine kontrole. Jei nesuprasite, kaip atsipalaiduoti ir suteikti laisvės savo partneriui, jūsų santykiai ilgainiui žlugs.

Šaulys

šaulys, įvykiai

Nebijokite prisiimti įsipareigojimų.

Esate smalsus ir optimistiškas, mėgaujatės laisve tyrinėti ir išbandyti naujus dalykus. Štai kodėl taip dvejojate prisiimti ilgalaikius įsipareigojimus: darbą, namus ar santykius. Baiminatės, kad prarasite laisvės jausmą ir būsite priverstas gyventi nuobodų, kasdienį gyvenimą. Dėl to praleidžiate visus gerus dalykus, susijusius su rimtais santykiais ar karjera. Dirbkite su įsipareigojimo baime ir įsisąmoninkite, kad kitas žmogus gali suteikti jums laimę, o ne ją atimti.

Ožiaragis

ožiaragis

Nebijokite atsiverti.

Esate ambicingas ir orientuotas į karjerą, todėl nerandate laiko niekam kitam, išskyrus darbą. Taip pat galite atrodyti šaltas ar abejingas. Jums sunku atsiverti ar parodyti savo pažeidžiamumą santykiuose. Turite suprasti, kad kartais gerai padėti darbą ant galinės lentynos ir leisti savo jausmams užimti svarbiausią vietą gyvenime.

Vandenis

vandenis, įvykiai

Nepersistenkite.

Esate smalsus žmogus, turintis unikalių minčių ir idėjų. Dažniausiai praleidžiate daug laiko galvodamas, apmąstydamas problemas, užuot atpažinęs savo (ar kieno nors kito) emocijas. Tai gali paskatinti jus nuolat galvoti apie dalykus, ieškoti racionalaus paaiškinimo, kas vyksta. Turite išmokti nustoti visą laiką galvoti galvą ir pradėti jausti širdimi.

Žuvys

žuvys

Nepaklyskite padebesyse.

Galima sakyti, kad tai jūs praktiškai išradote svajingumą. Galite pasimesti fantazijose ir esate linkęs idealizuoti savo partnerį ar santykius. Tai tampa problema, kai partneris nebeatitinka romantizuotos versijos rėmų, dėl ko jūs norite nutraukti santykius. Supraskite, kad kito iškėlimas ant pjedestalo turės priešingą rezultatą, o žmogaus priėmimas su visais trūkumais ilgainiui pavers santykius laimingesnius.

Tai buvo geriausi santykių patarimai kiekvienam Zodiako ženklui! Ar jie naudingi?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].