Sūnus pradėjo prašyti mamos, kad ji jam į mokyklą įdėtų daugiau maisto. Kodėl?

Josette Duran su savo mažamečiu sūnumi Dilanu gyvena Naujojoje Meksikoje.  Kiekvieną dieną ji gamina ir supakuoja jam pietus, tačiau nuo praėjusių mokslo metų pradžios rutina šiek tiek pasikeitė. Sūnus mamos paprašė pradėti jam dėti daugiau maisto.

Kai jis pirmą kartą paprašė dviejų supakuotų pietų, mama paklausė, kodėl jam reikia papildomos porcijos. „Facebook“ socialiniame tinkle ji paskelbė savo pokalbį su sūnumi, kuris sulaukė aplinkinių dėmesio.

Dilanas: Mama, ar galėtum man šiandien pagaminti dvi porcijas pietų?

Josette: Ar vienos neužtenka?

Dilanas: Užtenka, bet kita porcija skirta vienam berniukui. Per pietus jis valgo tik vaisių, ar gali ir jam pagaminti pietus? Nemanau, kad jis turi pakankamai pinigų, kad juos nusipirktų“.

sūnus

Tada Josette sužinojo širdį draskančią tiesą: berniuko mama buvo vieniša ir ką tik neteko darbo.

„Tai mane labai sujaudino, nes prieš keletą metų mes su sūnumi buvome benamiai“, – papasakojo Josette. „Gyvenome automobilyje ir skalbdavomės drabužius viešuose tualetuose. Maisto mums vos užteko“.

Po kelių savaičių ji vis dar gamindavo pietus abiems berniukams. Tada jai paskambino mokyklos direktorė ir paprašė atvykti. Kito berniuko mama sužinojo, ką Josette ir Dilanas padarė dėl jos sūnaus. Kai abi mamos susitiko direktoriaus kabinete, berniuko mama norėjo atiduoti Josettei pinigus už maistą.

„Aš žinau, kad tai nėra daug, bet aš ką tik gavau darbą ir žinau, kad jūs maitinote mano sūnų“, – pasakė ji.

Tačiau Josette atsisakė priimti pinigus. Priešingai, geraširdė mama padarė visai ką kita – ne tik dėl Dilano draugo, bet ir dėl visų vaikų mokykloje!

Patiekalai, sūnus

Josette yra dviejų tinklinio komandų trenerė ir ji nusprendė rinkti pinigus, už kuriuos galėtų mokykloje pavalgyti vaikai. Dilano mokykloje už pietus vaikai gali sumokėti įsiskolinę, o tai reiškia, kad tie, kurie negali sau leisti maisto, lieka skolingi mokyklai. Todėl Josette surinktus pinigus panaudojo mokinių skoloms apmokėti.

„Taigi, dabar mokyklai niekas nėra skolingas pinigų, o valgyti gali visi“, – papasakojo moteris. Josette tikrai turi auksinę širdį. Pasaulis norėtų, kad atsirastų daugiau tokių žmonių kaip ji – visi būtų laimingesni.

Nesivaržykite ir pasidalinkite straipsniu su draugais!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].