Gegužės mėnesį šie Zodiako ženklai džiaugsis angelo apsauga

Gegužės mėnesį aukštesnės jėgos, tiksliau sakant, planetos, simbolizuojančios aplinkybių, kurių žmogus negali kontroliuoti, palaikymą ir įkūnijančios angelą sargą Jupiterį, nepaliks mūsų be paramos.

Gegužės 2 d. – pagalba Dvyniams, Mergelei, Jaučiui ir Svarstyklėms

Gegužės 2 d. yra palanki aukštesniųjų jėgų įsikišimui. Plutonas palaikys Dvynius ir Mergelę. Jis sustiprins jų intelektinius sugebėjimus. Dvyniams jis suteiks galimybę valdyti žmones ir padaryti stiprų įspūdį pokalbyje. Mergelei jis leis susidoroti su dideliu darbu ir skubėjimu. Jis taip pat padės Jaučiui, kuris parodys stipresnius sugebėjimus ir kalbos pilnatvę.

Jautį ir Svarstykles palaikys Neptūnas. Jis suteiks Jaučiui mistinę charizmą ir sėkmės meilėje, o Svarstyklėms – sėkmės finansuose. Sėkmės sulauksite dienos pradžioje ir gegužės 3 d. Vadinasi, Jaučiui pasiseks du kartus, nes jis bus apsaugotas ir ten, kur jam reikia papildomų jėgų, ir ten, kur jis nori atsipalaiduoti.

Gegužės 6 d. – apsauga Jaučiui ir Svarstyklėms

Gegužės 6 d. Plutonas apsaugos Jautį ir Svarstykles nuo sąstingio, nesėkmių ekstremalioje ar daug lemiamoje situacijoje, nuo pinigų trūkumo. Jis suteiks jiems energijos, kad jie galėtų susidoroti su bet kokia svarbia užduotimi. Jautis bus charizmatiškas ir įtikinantis, kai bendraujama asmeniškai. Svarstyklės labai sėkmingai investuos pinigus arba gaus daugiau pajamų, nei buvo tikėtasi iš ankstesnių investicijų. Joms pasiseks ten, kur yra dideli pinigai.

Gegužės 12 d. – apsauga Avinui ir Vėžiui

Avinas ir Vėžys šią dieną galės pasikliauti tuo, kad bet kokia nelemta situacija netikėtai pasisuks jų naudai. Jiems pasiseks būti tinkamu laiku reikiamoje vietoje. Ilgą ir nerimą keliantį klausimą bus galima lengvai ir greitai išspręsti. Vėžiui seksis kritinėse situacijose, kur reikia rizikuoti, ką nors padaryti spontaniškai ir netikėtai. Aukštesnių jėgų globojamas Avinas sėkmingai sutvarkys šeimos ir buities reikalus, viską, kas susiję su remontu, statybomis.

Gegužės 13 d. – apsauga Jaučiui ir Liūtui

Neptūno sąjunga su Saule suteiks papildomą apsaugą Jaučiui ir Liūtui. Tai praplės jų galimybes ir suteiks mistinės intuicijos. Pagalba pas juos ateis paslaptingais, slaptais būdais pačiu netikėčiausiu momentu. Jautis galės atsiskleisti ir pamatyti naujus saviugdos horizontus. Liūtui aukštesnės jėgos padės profesiniame gyvenime.

Gegužės 17 d. – dar viena džiugi diena Jaučiui ir Liūtui

Plutono ir Saulės ryšys sukurs palankias sąlygas stipriems žmonėms. Jis palaikys Jautį ir Liūtą jų saviraiškoje ir neleis jiems pasimesti minioje. Jis suteiks jiems papildomos energijos padaryti ką nors kūrybiško ir parodyti save. Jautis pajaus aukštesniųjų jėgų palaikymą, kai darys tai, ko nori pats, atliks poelgius, kuriuose atskleidžia ir plėtoja savo asmenybę. Liūtas bus apsaugotos verslo srityje.

Gegužės 31 d. apsauga Avinui ir Vėžiui

Marsas su Neptūnu padės Avinui ir Vėžiui, kai jie ką nors darys, pasitikėdami savo intuicija. Didelio fizinio ar psichologinio streso akimirkomis, kai jie kuo nors aktyviai užsiims, jie gaus įžvalgų, kurios tiksliai pasakys, kaip viską daryti teisingai. Avinui seksis su šeimos ir buities reikalais, darbais šeimos labui, šeimos verslu, remontu, statybomis, namų apsauga, nekilnojamojo turto sandoriais. Vėžiui aukštesnės jėgos padės atliekant bet kokį aktyvų darbą ir ten, kur reikalaujama proveržio jėgos ar fizinių pastangų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].