Stresas šiuolaikiniam žmogui jau tapo norma, nes gyvename labai nepaprastu ir labai dinamišku laiku. Astrologai papasakojo, kaip kiekvienas iš Zodiako ženklų gali lengvai numalšinti stresą. Net jei esate vienas atspariausių stresui Zodiako ženklų, tai nereiškia, kad nebijote problemų ir negalite perdegti. Dažniau naudokitės žemiau pateiktais patarimais, nelaukdami akimirkos, kai būsite visiškai išsekę ir išsisėmę.

Avinas

Avinui, norint nuimti stresą, geriausia sportuoti. Galima bėgioti, lankytis sporto salėje, o geriausia – lankytis baseine. Vanduo lengvai nuramins įsitempusius nervus ir pašalins nuovargį. Blogiausias variantas yra tiesiog nieko nedaryti. Tokiu atveju stresas tik didės.

Jautis

Jaučiai yra vieni didžiausių namisėdų. Sunkiais laikotarpiais šiems žmonėms geriau užsidaryti namuose ir užsiimti mėgstamais dalykais. Galite miegoti, valgyti, žiūrėti mėgstamą filmą. Net jei užsiimsite kokia nors veikla, stresas vis tiek iš dalies išnyks, nes būsite malonioje namų aplinkoje.

Dvyniai

Jokiu būdu Dvyniai neturėtų griebtis draudžiamų medžiagų ir stiprių gėrimų, kad sumažintų stresą. Geriau paskambinkite savo geriausiems draugams ir gerai praleiskite laiką – nueikite kur nors, arba tiesiog paplepėkite su jais namuose ar gatvėje. Tai greitai pašalins stresą.

Vėžys

Vėžiams reikia medituoti. Geriausia nuraminti nervus jiems pavyks ramioje atmosferoje. Astrologai tokiais sunkiais laikotarpiais jiems pataria geriau išsimiegoti ir daugiau ilsėtis. Jei Vėžiai jaučiasi pavargę ir įsitempę, jie turi sau pasakyti „stop“.

Liūtas

Liūtai, norėdami numalšinti stresą, gali žiūrėti filmą, susitvarkyti bute ar name. Be to, puikiai tiks tam tikra įdomi ir jaudinanti veikla ar sportas. Liūtai turi mokėti nukreipti savo dėmesį, bet tai turi būti tikslinga, kad sąmonės neužpildytų liūdnos ir nerimą keliančios mintys.

Mergelė

Mergelėms būtinai reikia su kuo nors pasikalbėti, išlieti sielą. Jokiu būdu neturėtumėte laikyti jausmų savyje. Turite jais dalytis su mylimu žmogumi, kad jis griežtai nesmerktų ir visapusiškai išklausytų, nenukreipdamas pokalbio temos kita linkme. Paprastas „viskas bus gerai“ Mergelei nepadės. Joms reikia kažko daugiau.

Svarstyklės

Svarstyklės gali atsipalaiduoti lengvai apsipirkdamos, keisdamos šukuoseną, atnaujindamos savo garderobą. Šiuos žmones labai gerai veikia jų mėgstamos muzikos klausymas. Jei Svarstyklės turi vaikų, gali su jais pabendrauti. Namų valymas, senų nuotraukų peržiūra taip pat turės teigiamą poveikį nervų sistemai.

Skorpionas

Skorpionams labai naudinga išeiti į gamtą. Žmonėms, turintiems vasarnamį, labai pasisekė, nes ten jie gali mėgautis ramybe ir tyla. Skorpionui svarbu, kad jis kurį laiką visiškai atsijungtų nuo visko blogo ir negalvotų apie problemas. Tik tokiu būdu jis gali apsivalyti nuo negatyvo.

Šaulys

Šauliui naudinga pakeisti situaciją. Jie, kaip ir Skorpionai, gali vykti į užmiestį arba į ilgas keliones. Jei Šaulį sunervino darbe, jam pravers šiek tiek daugiau laiko praleisti keliaujant namo, pasirinkti kitą maršrutą. Šauliai turi išlikti judrūs, kad jų neapimtų neviltis.

Ožiaragis

Norėdami sumažinti stresą, Ožiaragiai tiesiog turi pailsėti ir atsiriboti nuo minčių apie darbą. Šie žmonės moka atsipalaiduoti, bet retai naudojasi šia galimybe. Savaitgaliais reikia išjungti telefoną ir netikrinti socialinių tinklų.

Vandenis

Vandeniai atsigauna padedami vienatvės. Šiems žmonėms kartais tiesiog reikia sukaupti mintis, kad išvalytų savo sąmonę nuo negatyvo. Vandeniai dažnai ir ilgai bendrauja su žmonėmis, todėl jiems, kaip ir oro, reikia galimybės pabūti vieniems.

Žuvys

stresas

Atitolti nuo nemalonių minčių Žuvims puikiai padeda vandens procedūros. Su jų pagalba Žuvys greitai atkuria energiją ir sumažina stresą. Tai gali būti paprasta vonia arba kelionė į baseiną. Taip pat Žuvims atsipalaiduoti padeda masažas, SPA ir kitos panašios procedūros.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].