Pavojingomis ir nepalankiomis dienomis jums nebūtinai teks susidurti su problemomis ir nesėkmėmis. Jei laikysitės paprastų rekomendacijų, įvairių pavojų riziką galėsite sumažinti iki minimumo. Gera žinia yra tai, kad gegužės mėnesį yra tik trys pavojingos dienos. Astrologai papasakojo, kokios bus šios dienos, kokios yra šių problemų priežastys, ir kaip galima to išvengti. Dar malonesnė naujiena yra tai, kad gegužės mėnesį bus net šešios itin palankios dienos. Taigi, pasidomėkime, kokiomis gegužės dienomis mūsų tykos didžiausi pavojai.

REKLAMA

Gegužės 1 d. – prasideda Saulės ir Merkurijaus susijungimas ir Plutono retrofazė

REKLAMA

Gegužės 1 dieną prasideda Plutono  retrogradinis judėjimas. Nepaisant to, kad Plutonas yra labai mažas ir labai toli nuo Žemės, jo neigiamas poveikis bus labai pastebimas, ypač pirmąsias kelias savaites. Net iki šių metų spalio 10 d. ši planeta turės poveikį dažnesniam susidūrimui su mūsų didžiausiomis baimėmis. Pavojinga bus ir pati pirma Plutono retrogradinio judėjimo pradžios diena. Gegužės pirmąją dieną pajusime lengvą negatyvios energijos dvelksmą. Galbūt šią dieną turėtumėte šiek tiek laiko praleisti vienumoje, nes Plutonas gali išprovokuoti kivirčus. Neklausykite nepažįstamų žmonių komentarų ir jokiu būdu nereaguokite į kritiką.

Gegužės 5 d. – Mėnulio užtemimas

REKLAMA

Antrasis 2023 metų užtemimas numatytas gegužės 5 d. Jei prieš dvi savaites Mėnulis dengė Saulę, tai dabar Žemės šešėlis kris ant Mėnulio. Šio užtemimo pasekmės bus labai ilgalaikės ir ne pačios ryškiausios. Gegužės 5 d. astrologai pataria būti itin atsargiems.

REKLAMA

Tai bus apgaulės, veidmainystės, egoizmo, pavydo, išdavystės ir manipuliacijų diena. Itin stiprūs bus energetiniai vampyrai, kurie dvigubai efektyviau įsisavins aplinkinių stiprybę. Astrologai  pataria labiau atsižvelgti į savo norus, tačiau šią dieną nepatartina išleisti daug pinigų. Taip pat nerekomenduojama veltis į nuotykius ir leistis į atvirus konfliktus. Jei šią dieną kam nors pastosite kelią, galite tikėtis keršto, kuris bus pradėtas vykdyti ne iš karto.

Šią dieną nepatartina tikėti viskuo, ką sako kiti, ypač valdininkais ar politikais. Šią dieną  žmonės gali imtis melo dėl asmeninės naudos.

REKLAMA

Gegužės 5-oji bus veidrodinė data, tad iš dalies neigiamą užtemimo energiją užglaistys  kūrybinė skaičiaus 5 galia. Tai padės neprarasti sėkmės ir savitvardos.

Gegužės 9 d. – Saulės susijungia su Uranu

REKLAMA

Šią dieną Žemė turės sąveikų su Saule ir Uranu. Saulė ir Uranas kovos už teisę valdyti mus ir mūsų gyvenimus, todėl ši akistata gali turėti labai neigiamos įtakos daugumos žmonių nuotaikai. Tai bus nenuspėjamumo, tinginystės ir spontaniškų sprendimų diena. Astrologai pataria tramdyti savo maištingą dvasią, nes tai gali pridaryti nemažai problemų.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].