Pavasaris ir toliau įgauna pagreitį. Prasideda paskutinis ir labai malonus mėnuo, kuris žada gana daug palankių dienų. Astrologai ir bioenergijos srities ekspertai sudarė palankiausių dienų sąrašą. Iš karto įspėjame, kad šio mėnesio veidrodinė data (gegužės 5 d.) nebus palanki. Šią dieną mūsų laukia labai pavojingas astrologinis įvykis – Mėnulio užtemimas. Skaičiaus 5 galia padės mums iš dalies išlyginti Saulės ir Mėnulio neigiamą energiją, tačiau tą padaryti nebus lengva. Taigi, kokiomis gegužės dienomis galime tikėtis didžiausios sėkmės?

REKLAMA

Gegužės 6 d. – Eta Aquaridų pikas

REKLAMA

Meteorų lietus bus Vandenio žvaigždyne. Gegužės 6-ąją,  meteorų lietaus piko dieną, mums bus lengviau dirbti intelektualinį darbą. Susiraskite naujų draugų ir išmokite naujų dalykų. Tai – puiki diena pasiruošti egzaminams, pokalbiams. Gegužės 5-oji taip pat galėjo būti palanki diena, tačiau šią dieną numatomas užtemimas, kuris sunaikina bet kokią teigiamą energiją.  Astrologai mano, kad gegužės 6-ąją mums visiems bus šiek tiek lengviau įveikti problemas ir siekti užsibrėžtų tikslų. Šią dieną nereikėtų tinginiauti.

Gegužės 7 d. – Venera patenka į Vėžio ženklą

REKLAMA

Venera Vėžio ženkle bus nuo gegužės 7 iki birželio 4 d. Toks perėjimas yra labai palankus, nes planeta puikiai jaučiasi šiame Vandens ženkle. Gegužės 7 diena bus itin palanki, – ypatingai tiems žmonėms, kurie tikisi sėkmės meilės sferoje. Ši  diena bus palanki bendravimui su artimaisiais, romantikai, meilei, flirtui ir pasimatymams. Turėsime daug energijos, todėl gegužės 7 dieną pasistenkite užbaigti visus svarbius darbus ir kuo nors padėti artimiesiems ar savo sielos draugui.

Gegužės 15 d. – Merkurijus nustoja judėti priešinga kryptimi

REKLAMA

Šio mėnesio 15 dieną Merkurijus nustos judėti priešinga kryptimi. Tai bus labai palankus įvykis, sukelsiantis teigiamos energijos antplūdį. Dauguma mūsų galės džiaugtis įveikę tamsų savo gyvenimo etapą, galima tikėtis sėkmės darbo ir finansų srityse. Žmonės turės daugiau noro ir jėgų bendravimui, pasimatymams. Merkurijus atiduos viską, ką anksčiau atėmė. Šią dieną dauguma žmonių pajus palengvėjimą, pasijus įgavę naujų jėgų.

REKLAMA

Gegužės 16 d. – Jupiteris įžengia į Jaučio ženklą

Iki gegužės 15 dienos Jupiteris bus Avino ženkle. Gegužės 16 dieną jis atsidurs Jaučio ženkle. Astrologai mano, kad  planetos poveikis bus itin teigiamas. Jupiteris nustos valdyti mūsų mintis. Gegužės 16-oji bus galios diena. Šią dieną bus galima išvalyti savo mintis, atsikratyti blogų prisiminimų. Šiame ženkle Jupiteris išliks iki 2023 metų pabaigos.

REKLAMA

Gegužės 20 d. – Marsas įžengia į Liūto ženklą

Gegužės 20 – liepos 9 dienomis Marsas bus Liūto žvaigždyne. Tai – labai gera šios planetos padėtis. Gegužės 20 dieną mūsų laukia labai galingas energijos antplūdis. Dauguma žmonių nori pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, todėl Marsas suteiks mums  motyvacijos darbui ir namų ruošos darbams bei padės pasiekti sėkmę per labai trumpą laiką. Šią dieną negalima tinginiauti.

REKLAMA

Gegužės 21 d. – Marsas ir Plutonas atsidurs priešingose ​​Žemės pusėse

Gegužės 21 dieną Marsas ir Plutonas išsidėstys priešingose ​​Žemės pusėse, o tai reiškia, kad šios dvi planetos viena kitai netrukdys. Priešingai: jos dirbs kartu.  Gegužės 21 d. mūsų laukia labai šviesi ir labai dinamiška diena, kuri žada daug įdomių įvykių. Kai kurie  jų bus netikėti, todėl galite juos vertinti kaip malonią  Visatos staigmeną. Šią dieną bus svarbu būti dėmesingesniam ir pastebėti smulkmenas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].