Atėjo pirmasis rudens mėnuo, kuris mums visiems gali būti labai palankus. Rugsėjis bus kur kas sėkmingesnis, jei vadovausitės astrologų parengtomis rekomendacijomis.

REKLAMA

Rugsėjis – tai metas, kai dauguma žmonių pradeda ilgėtis vasaros, tačiau šilčiausio metų laiko pabaiga – ne bėda, jei esate geros nuotaikos ir stebite savo energijos pokyčius, įpročius, veiksmus ir  žodžius. Astrologai pataria atsikratyti negatyvių minčių ir pasistengti įžvelgti kai ką gražaus net ir tada, kai dienos jau nebelepina šiluma.

Avinas

REKLAMA

Rugsėjo mėnesį Avinas turėtų būti savarankiškesnis. Nors draugai ir artimieji bus linkę jums padėti, tačiau problemas turite stengtis spręsti savarankiškai. Žinoma, tai gali pareikalauti nemažų pastangų, tačiau nereikėtų stengtis eiti pačiu lengviausiu keliu. Likimas bus jūsų rankose, ir tik nuo jūsų pačių priklausys, kur jis jus nuves. Jei tikėsite savimi, galėsite įveikti net ir pačias didžiausias negandas.

REKLAMA

Jautis

Rugsėjo pradžioje Jaučiui norėsis ramybės, bet tik iki rugsėjo 4-osios, kuomet Venera  baigs retrogradinį judėjimą. Nuo šios dienos Jaučiai jausis taip, tarsi būtų ką tik pabudę iš žiemos miego. Šio ženklo atstovai bus kupini energijos ir naujų idėjų. Rudens pradžia jiems bus naujų pergalių metas. Atėjo laikas veikti.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniai rugsėjį neturėtų pakeisti planų paskutinę minutę. Jei kažkas buvo nuspręsta, tai reikia palikti taip, kaip yra. Kuo rečiau laužysite kitiems žmonėms duotus pažadus, tuo jums bus geriau. Rugsėjo mėnesį Dvyniams bus svarbu kuo mažiau bendrauti su nemaloniais ir nepatikimais žmonėmis.

REKLAMA

Vėžys

REKLAMA

Vėžiai turėtų pasikliauti savo pareigos jausmu, nes būtent tai gali užtikrinti laimę. Jei  jums atrodys, kad turite ištiesti pagalbos ranką draugui, bus svarbu tai padaryti. Jei jums atrodys, kad savaitgalį turite eiti į darbą, pasikliaukite savo nuojauta. Neveiklumas ir  galvojimas vien tik apie save gali labai pakenkti jūsų reputacijai. Egoizmas ir tinginystė rugsėjį gali iššaukti daugybę problemų.

Liūtas

REKLAMA

Liūtai ne visada moka užmegzti konstruktyvų dialogą su kitu žmogumi, tačiau bet kurioje situacijoje gali rasti savyje jėgų judėti pirmyn. Šio Zodiako ženklo atstovams niekada nepristinga motyvacijos, o rugsėjo mėnesį jie taip pat galės įkvėpti ir kitus. Sėkmė laukia visų Liūtų, kurie trokšta pokyčių. Galite atlikti remontą namuose,  pakeisti gyvenamąją vietą ar ieškoti naujo darbo. Vis dėlto, rugsėjo mėnesį vertėtų atsisakyti tolimų kelionių.

Mergelė

REKLAMA

Didžiausia rugsėjo mėnesio  nuodėmė – abejingumas tam, kas vyksta aplinkui.  Mergelėms bus svarbu padėti kitiems žmonėms: ypatingai tada, jei jie desperatiškai šaukiasi pagalbos. Šio Zodiako ženklo atstovams taip pat bus labai svarbu nebijoti tiesiog būti savimi. Vertėtų nesistengti tapti panašiems į kitus. Raskite savyje jėgų įsiklausyti į savo vidinį balsą.

Svarstyklės

REKLAMA

Svarstyklės  yra svajingos prigimties, tačiau rugsėjį nėra kada svajoti ir skrajoti padebesiais. Reikia veikti greitai ir užtikrintai. Ateina laikas pokyčiams, tačiau teigiamų pokyčių dar teks palaukti, jei nieko nedarysite. Turite prisiminti apie savo svajonę. Šį mėnesį Svarstyklės gali tikėtis Veneros paramos, todėl vertėtų nieko neatidėlioti. Rugsėjį Svarstyklėms bus svarbu išeiti iš savo komforto zonos.

REKLAMA

Skorpionas

Rugsėjo mėnesį Skorpionai gali tapti energetinių vampyrų aukomis. Vertėtų išmokti pasakyti griežtą „ne“ ir nesigraužti, kad kažko atsisakėte. Jei norite greičiau įgyvendinti savo tikslus, turite labiau pasikliauti savimi. Jei reikia, nebijokite prašyti artimų žmonių pagalbos. Turėtumėte būti atsargūs bendraudami su tais žmonėmis, kurie atrodo nenatūraliai malonūs ir mieli.

REKLAMA

Šaulys

Rugsėjo mėnesį Šauliai gali apie save išgirsti tam tikrų gandų, ir tai gali kaip reikiant sugadinti nuotaiką. Vis dėlto, tikrai nėra jokio reikalo nusiminti ar pykti ant kvailų žmonių. Venkite konfliktų, nes tai rugsėjo mėnesį prie gero neprives. Visos problemos išsispręs savaime, jei  išliksite ramūs ir neieškosite kaltų.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragiams vertėtų sulėtinti tempą. Didžiausios sėkmės gali tikėtis tie ženklo atstovai, kurie moka ramiai laukti. Tai bus svarbu ir karjeros srityje, ir asmeniniame gyvenime. Palankių progų tikrai atsiras. Rugsėjo mėnesį bus svarbu garsiai nekalbėti apie savo ambicijas ir planus. Nors rugsėjo mėnesį tikrai nestigs įvairių darbų ir rūpesčių, tačiau astrologai pataria daugiau dėmesio skirti romantikai.

REKLAMA

Vandenis

Trys zodiako ženklai sulauks didelės ir tyros meilės spalio 7–15 dienomis

REKLAMA

Vandeniai dažnai patenka į bėdą, nes neturi atsarginio plano.  Pernelyg didelis užsidegimas imtis tam tikros veiklos šio ženklo atstovams gali labai brangiai kainuoti. Rugsėjo mėnesį šio ženklo atstovai turėtų būti atsargesni nei bet kada anksčiau. Šį mėnesį vertėtų būti atidesniems bendraujant su kitais žmonėmis ir tvarkant finansinius reikalus.

Žuvys

Gali kilti įvairių pagundų, tačiau jokiu būdu nemeskite to, ką pradėjote. Nors gali atrodyti priešingai, tačiau sėkmė yra visai arti. Šį mėnesį vertėtų daugiau dėmesio skirti pradėtų darbų užbaigimui, nes priešingu atveju ruduo gali būti tikrai nelengvas. Nepraraskite atkaklumo ir tikėjimo savo jėgomis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.