Vieniši 4 Zodiako ženklai susitiks su žmogumi iš praeities rugsėjo pabaigoje

Prasideda ruduo, bet tai nereiškia, kad atėjo laikas liūdėti ir įsileisti blogas mintis. Gyvenimas tęsiasi, todėl reikia susikaupti ir pradėti vadovautis astrologų patarimais, kuriuos jie parengė rugsėjo mėnesiui.

REKLAMA

Mėnuo žada būti itin sunkus, tačiau astrologai primena, kad kiekvienas mūsų turi tam tikras energetines ypatybes, kurias svarbu atsiminti bet kokioje keblioje situacijoje. Turime žinoti savo stipriąsias puses, nes tai gali išgelbėti mus nuo fiasko.

REKLAMA

Avinas

Rasti laimę bus kur kas paprasčiau, jei Avino ženklo atstovai pabėgs nuo rutinos. Rugsėjo mėnesį bus naudinga imtis naujos veiklos, nes tai neleis paskęsti kasdienybės monotonijoje. Nuo rudens slogučio gali išgelbėti naujas hobis ar pažintis su įdomiu žmogumi. Tinginystė rugsėjo mėnesį prilygs pralaimėjimui, tačiau tai nereiškia, kad reikia nuolatos kažkur bėgti. Saikas yra raktas į sėkmę.

REKLAMA

Jautis

Iki rugsėjo 3 dienos Jaučiams bus svarbu būti itin atsargiems, nes retrogradinė Venera žada įvairius nesklandumus. Vis dėlto, rugsėjo mėnuo šio ženklo atstovams bus palankus: jie turės galimybę atsiverti ir pagerinti savo gyvenimą. Jaučiai dažnai gyvena pagal principą „tikslas pateisina priemones“, tačiau šį mėnesį  astrologai pataria nesusitelkti į vieną tikslą.

REKLAMA

Dvyniai

taro kortų prognozė

REKLAMA

Dėl retrogradinio Merkurijaus Dvyniai praras atkaklumą ir taps ne tokie dėmesingi. Tai reiškia, kad jie turės būti atsargesni. Skubėjimas prie gero neprives.  Jei skubėsite, tai gali lemti didelius finansinius nuostolius ir kivirčus su draugais ir artimaisiais. Pirmiausia vertėtų pagalvoti, o tik tada imtis vienokių ar kitokių veiksmų.

Vėžys

REKLAMA

Vėžiai rugsėjį neturėtų išduoti savo įsitikinimų. Bus svarbu tikėti tuo, kuo tikėjote anksčiau. Taip pat vertėtų įsiklausyti į save ir savo intuiciją. Dauguma Vėžių stengiasi padėti savo artimiesiems, tačiau rugsėjį skęstančiųjų gelbėjimas bus pačių skęstančiųjų reikalas. Visiems padėti neįmanoma, bet būtinai reikia pasistengti padėti sau pačiam.

Liūtas

REKLAMA

Liūtams bus svarbu palaikyti ryšį su artimaisiais ir draugais. Vienatvė gali sukelti rimtų nuotaikos  svyravimų, o bendravimas padės įveikti rudens slogutį ir nuovargį. Liūtai gali tikėtis neplanuotų staigmenų darbe ir santykiuose, o šie netikėtumai ne visada bus visu šimtu procentų malonūs.

Mergelė

REKLAMA

Astrologai pastebi, kad Mergelės rugsėjį praras dalį savo įgimtų įgūdžių: taps mažiau įžvalgios, o tai atvers naujų galimybių jų priešams ir pikto linkintiems žmonėms.  Šį mėnesį Mergelėms bus svarbu neskubėti pasitikėti nepažįstamais žmonėmis. Meilėje Mergelėms padės ryžtas, o draugystėje – gebėjimas ramiai priimti kritiką.

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklėms rugsėjį reikia būti aktyvioms, tačiau itin svarbu nesiimti visko iš karto. Sudėtingi projektai gali šiek tiek palaukti. Tinginystė ir atidėliojimas šio ženklo žmonėms gali brangiai kainuoti. Meilės sferoje nesėkmės dažnai gali virsti triumfu. Nereikia į nesėkmingą pažintį žiūrėti kaip į pasaulio pabaigą. Taip kartais nutinka ir tikrai nėra ko jaudintis.

REKLAMA

Skorpionas

Kaip kadaise pasakė vienas Rytų išminčius: „Nebijok atidėlioti – bijok sustoti“. Tai – puikūs žodžiai, kuriais 2023 metų rugsėjį vertėtų vadovautis Skorpionams. Venkite spontaniškų veiksmų ir viską gerai apgalvokite. Jei skubėsite lėtai, tikrai galėsite pasiekti užsibrėžtų tikslų.

REKLAMA

Šaulys

Žvaigždės ir planetos  suaktyvins Šaulio energijos atsargas. Šio Zodiako ženklo atstovai galės viršyti net ir pačius drąsiausius savo lūkesčius. Vis dėlto, Šauliams gali būti gana sudėtinga susidėlioti prioritetus.  Astrologai pataria klausytis vidinio balso, bet ne kitų patarimų.

REKLAMA

Ožiaragis

Kuriems Zodiako ženklams rugsėjį seksis viskas, ko jie imsis?

REKLAMA

Ožiaragiams  vertėtų nustoti laukti „palankesnių“ progų. Viskas, ką norite padaryti, darykite čia ir dabar. Nenustokite siekti savo svajonių. Santykiuose Ožiaragiams bus svarbu išlikti  atsakingiems ir dėmesingiems. Rugsėjo mėnesį Ožiaragiams gali atsiverti daugybė naujų galimybių, tačiau jos gali likti nepastebėtos.

Vandenis

REKLAMA

Vandeniai turėtų būti labai atsargūs ir nedemonstruoti gynybinės pozicijos. Vertėtų daugiau dėmesio skirti darbui ir finansams. Vandeniai turėtų prisiminti svarbiausias savo pareigas ir jokiu būdu nelaužyti anksčiau duotų pažadų, nes tai neigiamai paveiks jų karmą.

Žuvys

REKLAMA

Atsargus ir saikingas apsipirkimas – puikus būdas atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Gali būti, kad Venera padės šio ženklo  atstovams įgyvendinti savo ilgalaikius planus ir tapti sėkmingesniais. Sunku pasakyti, kokiai gyvenimo sričiai dabar teiksite pirmenybę – meilei ar darbui.  Vertėtų rasti aukso vidurį. Rugsėjį kraštutinumai nieko gero neatneš.

Savaitės horoskopas rugsėjo 1-7 dienoms: ką atneš rudens pradžia?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.