Rudens pradžia – ne laikas nusiminti. Naujas ryškus manikiūras pabrėš jūsų  individualumą ir padės įveikti rudeninė liūdesį. Astrologų patarimai 2023 metų rugsėjui padės išsirinkti tinkamiausią laiką manikiūrui.

REKLAMA

Nuo neatmenamų laikų nagų kirpimas buvo ne eilinė procedūra, o ritualas. Laiku nukirpti nagai padeda pritraukti gerovę ir išvengti nemalonumų. Šiuolaikiniame pasaulyje vis rečiau naudojama mūsų protėvių išmintis, tačiau tikrai be reikalo. Mėnulio energija yra labai galinga, todėl tą galime panaudoti savo naudai net ir atliekant įprastas procedūras.

REKLAMA

Rugsėjo 1 d.: Mėnulis mažėja Žuvų žvaigždyne, todėl dabar yra tinkamas laikas kirpti nagus. Jei kirpsite nagus po saulėlydžio, padidinsite  savo patrauklumą ir pasitikėjimą savimi. Pravers ir nagų stiprinimo procedūros, kurias galima atlikti namuose.

Rugsėjo 2, 3 d.: Šiomis dienomis Mėnulio sąjunga su Avinu žada dviprasmiškumą. Rugsėjo 2 dieną nagų kirpimas padės įgyti pasitikėjimo savimi ir įveikti sunkumus, tačiau rugsėjo 3 d. nagų kirpimo geriau atsisakyti, nes tai padės išvengti nuotaikų kaitos.

REKLAMA

Rugsėjo 4, 5 d.:  Mažėjantis Mėnulis bus Jaučio ženkle, todėl galite drąsiai kirpti nagus ir pasidaryti naują manikiūrą. Ryškiai žali ir auksiniai atspalviai pritrauks finansinę gerovę, gerą nuotaiką ir pasitikėjimą savo jėgomis. Nagų kirpimas taip pat bus naudingas ir padės atsikratyti nagų sluoksniavimosi.

Rugsėjo 6, 7 d.:  Senstantis Mėnulis pereina į Dvynių žvaigždyną. Nagų kirpimas šiuo laikotarpiu padės susirasti naujų draugų ir susipažinti su įdomiais žmonėmis. Astrologai rekomenduoja rinktis suapvalintą nagų formą, kad išvengtumėte konfliktų ir nuotaikų kaitos, nes visa tai gali trukdyti bendrauti.

REKLAMA

Rugsėjo 8, 9 ir 10 d.: Mėnulis praranda savo jėgą ir pereina į Vėžio žvaigždyną. Šiomis dienomis bus palankus nagų stiprinimas. Astrologai rekomenduoja vengti  naudoti aštrius instrumentus, nes tai padės  išvengti traumų.

REKLAMA

Rugsėjo 11, 12 d.: Tai – paskutinės Mėnulio mažėjimo dienos. Šiuo laikotarpiu Mėnulis  bus Liūto žvaigždyne. Šis laikotarpis yra neutralus, todėl nereikės jaudintis, kad nagai augs lėtai ar ims lūžinėti. Svarbiausia – būti atsargiems prižiūrint nagus namuose, arba pasirinkti profesionalų manikiūro meistrą.

Rugsėjo 13, 14 ir 15 d.: Mėnulis patenka į Mergelės žvaigždyną. Rugsėjo 15-osios jaunatis – netinkamas metas kirpti nagus. Tokia procedūra gali atimti energiją ir atbaidyti sėkmę. Astrologai rekomenduoja kirpti  nagus 15 d., kai  Mėnulis pereis į augimo fazę ir aprūpins mus palankia energija.

REKLAMA

Rugsėjo 16, 17 d.: Mėnulis toliau auga ir šias dienas praleis Svarstyklių žvaigždyne. Šios dienos manikiūrui nebus pačios sėkmingiausios dėl tikimybės sugadinti nagų plokšteles. Šiomis dienomis bus palanku atlikti nagus stiprinančias procedūras namuose ar salone.

Rugsėjo 18, 19 ir 20 d.: Mėnulis vis stiprėja ir pereina į Skorpiono žvaigždyną. Šiuo laikotarpiu drastiški pokyčiai tikrai nebus palankūs. Nagų kirpimas šiuo laikotarpiu gali lemti įvairius nedidelius rūpesčius. Šiomis dienomis rekomenduojama nieko nekeisti, nes būtent tai gali užtikrinti harmoniją.

REKLAMA

Rugsėjo 21, 22 d.: augantis Mėnulis atsidurs Šaulio žvaigždyne. Nagų kirpimas šiomis dienomis gali padėti pritraukti sėkmę. Jei nagų priežiūros procedūras atliksite ryte,  tai padės rasti išeitį iš keblios situacijos. Jei manikiūrą darysite vakare, tai gali pritraukti laimę asmeniniame gyvenime.

REKLAMA

Rugsėjo 23, 24 d.: Mėnulis toliau auga Ožiaragio žvaigždyne. Šios dienos tinkamos kirpti nagus, jei yra noro keistis ir radikaliai pakeisti gyvenimo būdą. Jei dar nėra noro keistis, tuomet astrologai rekomenduoja apsiriboti nagų stiprinimo procedūromis.

Rugsėjo 25, 26 d.:  Mėnulis pereina į Vandenio ženklą. Nagų kirpimas šiuo laikotarpiu gali lemti kivirčus ir nusivylimą. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama pasirūpinti savimi, rasti vidinę harmoniją ir pusiausvyrą tarp emocijų ir proto. Šiomis dienomis bus palanku atlikti nagų stiprinimo procedūras.

REKLAMA

Rugsėjo 27, 28 d.: Mėnulis pereina į Žuvų žvaigždyną. Šis laikas laikomas neutraliu, o tai reiškia, kad galite saugiai kirpti nagus. Svarbiausia – procedūras atlikti prieš saulėlydį, kad nekiltų sveikatos problemų.

Rugsėjo 29, 30 d.: Mėnulis vėl grįžta į Avino žvaigždyną, o 29 dieną bus pilnatis. Jei šiomis dienomis kirpsite nagus, tai gali susilpninti imunitetą ir sumažinti energiją. Astrologai rekomenduoja atsisakyti bet kokių pokyčių.

manikiūras

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].