Kodėl svarbu rasti savo stilių? Tai padeda jums išreikšti save ir išsiskirti iš kitų. Savitas stilius – tai tarsi asmeninio prekės ženklo kūrimas.

REKLAMA

Dizaineris Arturas Grigorovičius teigia, kad rasti savo aprangos stilių yra labai paprasta. Vis dėlto, jei pirmenybę teikiate pasauliniams prekių ženklams, ieškoti savęs gali būti gana sudėtinga.

Pasirinktas stilius pirmiausia turi leisti jaustis patogiai. Taip pat yra svarbu tai, kad stilius leistų pasitikėti savimi, tačiau nėra jokių konkrečių stiliaus pasirinkimo taisyklių.

REKLAMA

Pasirinkti asmeninį stilių gali padėti jausmas, kad su šiais drabužiais žmogus bus išskirtinis. Jei žmogus dėvi drabužius, kuriuose jaučiasi kaip milijonas kitų žmonių, taip jį vertins ir kiti.

Pasitikėjimas savimi gali būti lengvai įgyjamas per drabužius, tačiau svarbu pasikliauti intuicija ir pasirinkti tokią aprangą, kuri leis jaustis išskirtiniu.

REKLAMA

Nors mados tendencijų stebėjimas tikrai nėra blogas įprotis, tačiau kartais žengiant koja kojon su mada galima prarasti savo stilių ir išskirtinumą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].