makiazas-virs-40-metu

Deja, bet daugelis moterų, artėdamos prie 40 metų etapo, toliau sau taiko tokį patį makiažą, kurį darėsi ir prieš 20 metų, tačiau jis tokio amžiaus moterims nebetinka. To priežastis yra ne tik su amžiumi susiję odos struktūros pokyčiai, bet ir tam tikri socialiniai standartai, kurie taip pat išgyvena tam tikras metamorfozes. Taigi, kokių taisyklių turėtų laikytis moterys, kad makiažas neatrodytų vulgarus, o būtų stilingas ir jaunatviškas?

REKLAMA

makiažas

1. Niekada neapveskite apatinio voko

REKLAMA

Ryški bei tamsi linija ant apatinio voko 40-metei moteriai suteikia mažų bei pavargusių akių efektą. Jei vis dėlto norite paryškinti apatinio voko liniją, švelniai patepkite ją šešėliais. Taip atrodysite kukliai bei elegantiškai.

makiažas

REKLAMA

2. Naudokite skystą makiažo pagrindą

Su amžiumi drėgmės odoje vis mažiau, todėl, jei nenorite, kad jūsų odos sausumas ryškiai matytųsi, nepabrėžkite šio trūkumo biria pudra. Skystas makiažo pagrindas vyresnėms moterims yra daug geresnis.

REKLAMA

3. Tinkami lūpų dažai

REKLAMA

Su amžiumi susiję pokyčiai veikia ne tik odą, bet ir lūpas. Šiame amžiuje jos nebėra tokios ryškios, o kontūras tampa nebe toks aiškus kaip anksčiau. Svarbu atkreipti dėmesį, kad teisingai pasirinkti lūpų dažai ne tik grąžins lūpoms patrauklumą, bet ir paslėps nedidelius veido trūkumus.

makiažas

REKLAMA

4. Skaistalai

Nebandykite padaryti savo veido plonesnio, tepdamos skaistalus kur papuola, nes tai sukurs tik nešvarių dėmių efektą, o ne eleganciją ir rafinuotumą. Skaistalų tepimo plotas jokiu būdu neturėtų viršyti natūralaus paraudimo ribų.

REKLAMA

5. Suraskite geriausią antakių pieštuką

REKLAMA

Antakių pieštuko spalva turi būti derinama su jūsų plaukų spalva. Svarbiausia išlaikyti natūralumą. Be to, su amžiumi antakiai tampa šiek tiek retesni, tad tinkamo pieštuko naudojimas padės išgauti jums tinkantį spalvos atspalvį bei suteiks antakiams didesnę apimtį.

makiažas

Grožis svarbus kiekvienai moteriai. Šios makiažo taisyklės padės jums atrodyti elegantiškai bei stilingai, tad visuomet jausitės savimi pasitikinti. Ar žinote dar kokių nors patarimų, koks makiažas netinka vyresnėms nei 40 metų moterims? Pasidalinkite jais su mumis!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].