Daugybė moterų vengia permanentinio makiažo, bet gal be reikalo? Paneikime populiariausius klaidingus įsitikinimus apie permanentinį makiažą.

REKLAMA

Atrodo, kad makiažas, kuris išlieka ant veido 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, reikalauja didelių investicijų ir neigiamai veikia odos sveikatą ir grožį. Kartu su tatuiruočių meistre Natalija Solovjova griauname šiuos ir kitus mitus apie permanentinį makiažą, kuriais vertėtų nustoti tikėti.

1. Permanentinis makiažas atrodo nenatūraliai

Galbūt anksčiau, prieš 10-15 metų, permanentinis makiažas atrodė pretenzingai ir nenatūraliai, bet laikai pasikeitė. Šiandien permanentiniame makiaže galioja lygiai tokios pat taisyklės kaip ir kitose estetinės medicinos srityse, ir dažniausiai tai yra natūralumo troškimas.

REKLAMA

Štai kodėl šiandien populiariausios technikos yra microblading, šešėliavimas ir tušavimas. Visos šios technikos pirmiausia skirtos įvaizdžiui suteikti natūralų efektą. Be to, rinkdamas dažymo pigmentą, specialistas įvertina kliento išvaizdą ir parenka tonus, kuo artimesnius jo natūraliems atspalviams.

Permanentinis makiažas ne tik suteikia įvaizdžiui ryškumo, bet taip pat panaikina estetinius trūkumus, padeda vizualiai paputlinti lūpas, pastorinti antakius, atsikratyti asimetrijos, pigmentacijos  ir net pooperacinių randų.

2. Tai yra skausminga procedūra

REKLAMA

Tai taip pat nėra tiesa. Šiuo metu permanentiniam makiažui sukurti naudojama subtilaus veikimo įranga, kuri įsiskverbia giliai į odą, bet nepažeidžia nervų galūnėlių ir kraujagyslių. Taip pat verta paminėti, kad permanentinis makiažas atliekamas taikant vietinę nejautrą.

Procedūros metu juntamas skausmas gali padidėti menstruacijų metu, todėl jei tai sutampa su jūsų vizitu į saloną, verčiau pasirinkite kitą laiką. Po procedūros turite griežtai laikytis specialisto nurodymų – atminkite, kad  po permanentinio makiažo kelias dienas bus negalima liesti odos sričių, kur buvo atliktas makiažas. Akių srityje  atliktas permanentinis makiažas sugyja per 4-6 dienas, o lūpų srityje – per 3 dienas.

REKLAMA

3. Permanentinis makiažas, kaip ir tatuiruotė, išlieka visą gyvenimą

Tiesą sakant, tai yra visiškai skirtingos procedūros, o dažantys pigmentai, naudojami permanentiniam makiažui, turi visiškai kitokį pagrindą ir švirkščiami tik 0,5 mm po oda (skirtingai nei tatuiruotės, kurios yra  2-3 mm po oda, o tai taip pat prisideda prie efekto ilgaamžiškumo), todėl  permanentinis makiažas turi savo „galiojimo laiką“.

REKLAMA

Pavyzdžiui, antakių permanentinis makiažas išsilaiko daugiausiai 2 metus, o lūpų – nuo ​​3 iki 5 metų. Jei permanentinis makiažas buvo atliktas naudojant produktus, kurių sudėtyje yra geležies oksido, jis išsilaikys maždaug dvejus metus. Permanentinis makiažas su anglies pagrindo pigmentu džiugins maždaug  10 metų. Būtent todėl permanentinis makiažas daugeliu atvejų reikalauja reguliarios korekcijos ir atnaujinimo.

REKLAMA

4. Tai yra žalinga procedūra

Dažantys pigmentai, kurie naudojami permanentiniam makiažui atlikti, yra visiškai saugūs: jų gamyboje naudojami mineraliniai komponentai, o tai, kad dažantys pigmentai turi trumpą „galiojimo laiką“, dar kartą įrodo jų nekenksmingumą. Be to, darant permanentinį makiažą pigmentas į viršutinį odos sluoksnį patenka tik 0,5 mm, todėl kūnui tai neturi jokio neigiamo poveikio.

REKLAMA

5. Permanentinis makiažas – brangus malonumas

Jei atsižvelgsime į tai, kad daugumą kosmetikos priemonių reikia keisti bent kartą per pusmetį, o tušą – kartą per 2-3 mėnesius, šis teiginys skamba ne taip įtikinamai. Jei dar paskaičiuotume makiažo valiklių kainą, tikrai paaiškėtų, kad permanentinis makiažas yra kur kas pigesnis sprendimas. Permanentinis makiažas netgi padeda sutaupyti pinigų ir, žinoma, laiko. Be to, bet kokioje gyvenimo situacijoje atrodysite puikiai, ir jums nereikės taisyti makiažo. Taigi, atsižvelgiant į šiuolaikinio gyvenimo tempą ir nuolatinį laiko trūkumą, permanentinis makiažas gali būti tikrai puikus sprendimas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].