Ženklai, įrodantys, kad jūsų šuo yra vienas laimingiausių gyvūnų pasaulyje

Visi, kurie turi augintinių, norėtų žinoti, ar jų keturkojai iš tiesų laimingi. Gyvūnai savo emocijas išreiškia bendraudami, bet mes ne visada juos suprantame. Taip pat nelengva užtikrintai žinoti, ar jūsų šuo yra patenkintas savo gyvenimu. Vis dėlto yra keletas ženklų, kurie įrodo, jog jūsų šuo yra vienas laimingiausių gyvūnų pasaulyje.

Laisvai nukarusios ausys

Kai šuo patenkintas, jo ausys nėra įtemptos ar priglaustos prie jo galvos, o laisvai kabo iš abiejų galvos pusių. Tik nepamirškite, kad tai tinka tik šunų veislėms su nukarusiomis ausimis, nes, pavyzdžiui, dobermano ar haskio ausys visada yra stačios. Prie galvos priglaustos ausys gali reikšti baimę ar nusivylimą.

Ramus žvilgsnis

Laimingo šuns akys yra ramios, draugiškos ir normalios formos. Bet jei šuns akys išsprogusios, matyti jų baltymai, tai reiškia, kad šuo nėra ramus ir gali būti įsitempęs.

Šypsena

Daugelis šunų savo laimę išreiškia šypsena. Burna atvira, šiek tiek pakelta į viršų, dantys atidengti, baimės nėra. Per šypsenas mes dalinamės savo laime su kitais. Tad jei jūsų šuo juokiasi, jis tiesiog bando jam pasakyti: „Aš tikrai laimingas, kad galiu būti su tavimi“.

Vizginama uodega

Šunų šeimininkai turbūt jau yra pastebėję, kad kai šuo yra labai emocingas, jis vizgina uodegą. Tai stipraus džiaugsmo ir maksimalaus malonumo išraiška.

Šokinėjimas

Kartais šuo taip pašėlsta šokinėti, kad jo judesiai primena tikrą šokį. Tai reiškia, kad jūsų augintinis džiaugiasi matydamas jus arba džiaugiasi pamatęs pažįstamą šunį. Tai laimės ženklas ir noro žaisti parodymas. Nepraleiskite šios akimirkos. Raskite būdą su savo šunimi pažaisti arba pasilinksminti.

Atidengtas pilvas

Jei šuo dažnai jums atidengia savo pilvą, kad pakasytumėte, sveikiname, esate laimingo šuns šeimininkas. Kai šuo guli ant nugaros, pilvu aukštyn, liežuvis pakibęs, jis jaučia didžiausią laimę. Bet jei burna užverta ir šuo guli kaip statula, tai ne džiaugsmo, o paklusnumo ženklas.

Bendravimas su kitais šunimis

Sveikas ir laimingas šuo mėgsta žaisti su kitais šunimis. Kai šuo laisvai bendrauja su kitais, užmezga naujas pažintis ir žaidžia kartu be jokių problemų, tai rodo, kad jis patenkintas savo gyvenimu.

Prisiglaudimas

Švelnus prisiglaudimas – tai ženklas, kad jūsų šuo yra ramus ir laimingas būdamas su jumis. Jam svarbu būti šalia jūsų, vadinasi, jis patenkintas savo gyvenimu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].