Šunys yra labai jautrūs gyvūnai, turintys šeštąjį pojūtį. Jie turi galimybę aptikti pavojų, kurių žmonės dar nepastebėjo. Pagrindinis šios istorijos veikėjas yra šuo, vardu Keola. Ši istorija parodo, kad verta įsiklausyti į šunų instinktą. Neįtikėtina, bet gyvūnas pajuto, kad kažkas yra negerai su jo šeimininkės kūnu!

Keola gyvena su savo šeimininkais Ricky ir Alhanna Pietų Jorkšyre, Anglijoje. Šis šuo jau ilgą laiką buvo tikra  šeimos dalis. 2015 m., kai Alhanna pastojo, kalytė tai iš karto pajuto.

Šuo atrodė laimingas, jausdamas šeimos pagausėjimą. Tačiau vieną dieną viskas pasikeitė. Šuo pradėjo keistai elgtis: inkštė ir urzgė ant Alhannos pilvo. Maždaug tuo pačiu metu moteris pradėjo jausti pilvo skausmą. Dėl šios problemos ji kreipėsi į gydytoją, kuris nieko įtartino nepastebėjo.

Gydytojo paaiškinimas Alhannos neįtikino. Ji įtarė, kad juntami skausmai susiję su nėštumu. Grįžus iš ligoninės, Keola nepaliko jos nė per  žingsnį, visą laiką žiūrėjo į šeimininkę ir jos pilvą. Moteris sugalvojo aprašyti šuns elgesį „Facebook“ tinkle ir paprašyti draugų patarimo. Draugai iš karto sureagavo! Jie patarė jai atsižvelgti į Keolos elgesį, nes šunys gali jausti sveikatos problemas. Alhanna vėl nuėjo pas gydytoją.

Šį kartą gydytojas aptiko problemą, kurią šuo jautė jau seniai! Paaiškėjo, kad Alhannos gyvybei grėsė pavojus! Ji sirgo reta liga, kuri sukėlė rimtų problemų inkstams. Laimei, liga buvo aptikta pačiu laiku ir moteris sugebėjo ją įveikti. Netrukus ji laimingai pagimdė savo sveiką sūnų, o Keola susilaukė mažojo draugo.

Pasitikėkime savo gyvūnais, nes kartais jie nori ką nors labai svarbaus mums pasakyti…

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].