4 Zodiako ženklai, kurių bučinius sunku pamiršti

Jų partneriai nori, kad šios saldžios akimirkos tęstųsi amžinai. Ar jūsų partneris gali atsispirti jūsų bučiniams? Sužinokite!

Žuvys

nepavydžiausios

Žuvys yra vienas maloniausių ir nesavanaudiškiausių Zodiako ženklų. Jos taip pat nuostabiai bučiuojasi. Į kiekvieną bučinį jos sudeda visus savo jausmus, atsiduodamos visa širdimi. Jos stengiasi perteikti partneriui visą savo jausmų gilumą ir galią, vienu lūpų prisilietimu nupiešdamos nuostabų pasaulį. Po Žuvų jų partneris niekada nenorės bučiuoti kito žmogaus. Jos yra neįtikėtinai aistringos ir turi ypatingą uolumą viskam, kas joms patinka. O jų partneris savo ruožtu jaučiasi laimingiausias.

Skorpionas

sėkme, likimo, ruduo, priešų

Skorpiono atstovai ryžtingi ir retai ko nors bijo savo gyvenime. Būtent dėl ​​to jų bučiniai yra tiesiog nepamirštami. Jie išdrįsta daryti tai, ko nedrįsta kiti, ir dažniausiai yra pasirengę padaryti viską, kad atliktų viską taip, kaip nori. Kalbant apie bučiavimąsi, jie niekada neprašo savo partnerio leidimo ir palieka jį visiškoje ekstazėje. Jų bučiniai apjungia keletą skirtingų metodų ir neabejotinai bus didžiausias malonumas. Kartais partneriui netgi reikia laiko susivokti, prisiminti savo vardą ir pareikalauti, kad Skorpionas tęstų šią mielą akimirką.

Jautis

žmonos

Kadangi Jautis iš prigimties yra pakankamai užsispyręs, jis nori gyvenime laikytis to paties principo. Jei jis nuspręs savo partnerį išvesti iš proto bučiniais, tikrai tai padarys. Kiekvienas bučinys bus toks aistringas kaip niekada anksčiau. Kai tik Jautis įsimyli ir aiškiai supranta, kad surado savo vienintelį, jis yra pasirengęs jam skirti visą savo laiką, visiškai neribodamas jausmų. Jautis yra puikus meilužis, kuris puikiai bučiuojasi. Ant partnerio kūno neliks jo bučinių nepaliestos vietos.

Vėžys

vėžys, Vėžys

Emocingas Vėžys privers savo partnerį jausti tai, ko šis dar niekada nebuvo patyręs. Jis yra įpratęs atiduoti visą save kiekviename bučinyje ir išreikšti savo meilę pažeidžiamumu. Jis niekada neapsiriboja bučiniu, paliečia savo partnerio veidą ir plaukus, sušildo jį beprecedente savo jausmų šiluma. Vėžys į kiekvieną bučinį stengiasi sudėti visus savo jausmus, todėl tai tikrai nepamirštama.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].