Teigiama, kad katės turi devynis gyvenimus. Gal todėl, kad katės turi unikalų sugebėjimą išgyventi – net ir tada, kai su jomis buvo elgiamasi ypatingai žiauriai.

Miss Kiss buvo rasta apleista ir palikta likimo valiai. Ankstesnis jos savininkas ką tik išmetė ją į gatvę, nesirūpindamas, kas jai gali vėliau nutikti. Laimei, katę rado šeima, kuri ją pasirūpino ir nedelsdama nuvežė pas veterinarą.

Tačiau niekas nebuvo pasirengęs tam, ką ras veterinaras.

Buvo visiškai aišku, kad Miss Kiss patyrė daug žiaurumo. Jos kūne buvo net kelios žaizdos. Naujieji šeimininkai tikėjosi, kad pakanka katę išmaudyti ir ją sutvarstyti, tačiau vėliau sužinojo, kad situacija buvo daug blogesnė.

Jutos slėnio gyvūnų gelbėjimo veterinarijos gydytojas nusprendė atlikti katei rentgeną, kad galėtų įvertinti vidinius sužalojimus. Rezultatas visus sukrėtė!

Mažos katytės smegenyse buvo 10 cm ilgio strėlė! Ji stebuklingai išgyveno, tačiau niekas nežinojo, kiek laiko strėlė ten buvo.

Veterinaras taip pat rado strėlę vienoje iš katės menčių.

Strėlė galvoje buvo įstrigusi taip, kad nesukėlė pavojingų sužalojimų gyvybei, tačiau Miss Kiss tai turėjo būti labai skausminga.

Veterinaras nusprendė išoperuoti katę ir išimti iš jos kūnelio strėlytę, tačiau niekas negalėjo nuspėti, ar ji išgyvens tokią operaciją.

Tačiau katės, kaip žinome, turi devynis gyvenimus. Reikėtų jau patikėti, kad tai tiesa!

Miss Kiss išgyveno, tačiau patyrė galvos smegenų nervo traumą, dėl kurios ji liko viena akimi akla. Panašu, kad tai šiandien jai visai netrukdo!

Tinkamai ja rūpinasi ją radusi šeima.

Miss Kiss radęs šeimos tėvas Kevinas mėgsta su ja žaisti stalo teniso kamuoliukais, kad katė galėtų po truputį lavinti regėjimą. Jis net miega ant grindų su Miss Kiss, todėl ji gali jaustis saugi naujuose namuose.

Nepaisant baisių dalykų, kurie nutiko Miss Kiss, ji pagaliau turi mylinčius namus, kur ji nėra skriaudžiama ir vejama, bet yra mylima ir vertinama!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].