Kasdien išmokstame ko nors naujo, o su amžiumi ateina išmintis. Nors tai nereiškia, kad vyresni žmonės visada teisūs.

REKLAMA

Sena ponia paprašė jaunuolio, kad jis nustotų „tapšnoti“ fortepijoną. Bet kai jis įsitaisė prie klavišų ir pradėjo groti, ji pasijuto nejaukiai.

Jaunas vyras su gobtuvu ir akiniais nuo saulės susikivirčijo su pagyvenusia moterimi prie viešojo prekybos centro pianino.

REKLAMA

Pagyvenusi ponia ir vaikinas ėmė diskutuoti apie muziką, senoji dama, kaip pranešama, pasipiktino, jog jaunuolis nemoka elgtis su muzikos instrumentu.

Dama pasakė vyrukui, jog šiam derėtų prisijungti prie interneto ir palankyti keletą internetinių pamokų.

REKLAMA

Vyras parodo savo tikruosius įgūdžius

Moteris nežinojo, kad vyras, su kuriuo ji susiginčijo, yra Brendanas Kavanaghas, dar žinomas kaip Dr. K – britų pianistas ir fortepijono mokytojas.

REKLAMA

Jis specializuojasi grodamas ir reklamuodamas boogie-woogie žanrą, beveik vien improvizuotą, dažnai derinamą su klasika, džiazu, bliuzu, rokenrolu ir tradicine airių muzika. Jis nuolat koncertuoja atvirose erdvėse viešais fortepijonais, kartais – duetu su gabiais muzikai praeiviais ar draugais. Jis taip pat groja akordeonu, pabrėždamas tradicines airių dainas.

Brendanas turi milijonus sekėjų „YouTube“, o jei ką jis moka geriausiai, tai groti pianinu.

REKLAMA

Vyras atsuko nugarą senajai damai ir ėmė groti pianinu. Pradžioje grojo greitai, klasikine boogie-woogie dvasia.

Žmonės sustojo ir klausėsi jo grojimo.

REKLAMA

Netrukus jis atskleidė visą savo repertuarą, o aplinkiniai išties buvo nustebinti. Visiems buvo įdomu, kas iš tikrųjų yra vyras su akiniais nuo saulės ir su gobtuvu.

Moteris pasijuto nejaukiai

REKLAMA

Nors senoji dama dingsta iš vaizdo įrašo, tikėtina, kad ji pasijuto nejaukiai.

Vaizdo įrašą žiūrėjo tūkstančiai žmonių visame pasaulyje.

REKLAMA

„Puikus grojimas pianinu. Senoji ponia turi atsipalaiduoti ir susitaikyti su tuo, kad visi pianistai yra skirtingi. Matosi, kad vyrukas tikrai talentingas“, – tarė vienas komentatorius.

„Jis turėjo pradėti nuo Mocarto, kad ji išgirstų, kaip nuostabiai jis groja ir kad rokenrolas nėra vienintelis jo turtas“, – teigė kitas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].