Tobulo atspalvio lūpų dažų pasirinkimas labai priklauso nuo jūsų veido bruožų. Vis dėlto, yra viena spalva, dėl kurios kiekviena moteris atrodo senesnė.

REKLAMA

Vizažistė Ali Andrea teigia, kad brandaus amžiaus moterys lūpų dažų atspalvį turėtų rinktis itin atsargiai. Jos teigimu, vieno dalyko moterys atsisako visiškai be reikalo. Tai – lūpų pieštukas, kuris padeda suteikti struktūrą vadinamajam Kupidono lankui ir apatinei lūpai.

Ali Andrea teigia: „Manau, kad sulaukus tam tikro amžiaus vertėtų vengti rožinės spalvos ar blizgaus persikų atspalvio, nes tai vizualiai prideda papildomų metų“.

Ekspertė į „juodąjį sąrašą“ įtraukė „nude“ atspalvį ir blizgias lūpų dažų spalvas, nes tai tik dar labiau išryškina raukšles. Natūralu, kad vyresnio amžiaus moterys norėtų to išvengti.

REKLAMA

Pasak ekspertės, rožiniai atspalviai sendina absoliučiai visas moteris. Vizažistė teigia, kad ji pati su tokiu lūpų atspalviu atrodo taip, tarsi 20 metų būtų rūkiusi. Ali Andrea mano, kad tokio atspalvio lūpos atrodo pernelyg tekstūruotos.

Jei norite išsirinkti tinkamą lūpų dažų atspalvį, būtina laikytis vienos paprastos taisyklės: pirmenybę teikite atspalviams, kurie yra vienu tonu tamsesni už natūralią lūpų spalvą.

Ali Andrea patarė jaunoms merginoms paryškinti lūpas šviesiu atspalviu, o centre ir ties Kupidono lanku –  tamsesniu. Tai padės sukurti šešėlį ir vizualiai suteiks lūpoms apimties.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].