Vyras buvo pavadintas „žiauriu“, nes pareikalavo, kad jo draugė atsisakytų savo dviejų kačių, jei ji norėtų gyventi su juo ir jo broliu jų namuose. Persikraustymas gyventi kartu yra didelis žingsnis bendruose tarpusavio santykiuose ir paprastai reiškia, kad teks eiti į tam tikrus kompromisus. Abu žmonės turi daiktų, kuriuos nori atsinešti į bendrus namus, bet galiausiai gali tekti abiem kartu susitarti, ką pasilikti, o ko teks atsikratyti. Dažniausiai jau dėl turimų naminių gyvūnų nevalia derėtis.

REKLAMA

Tačiau vienas vyras buvo pavadintas „žiauriu“, nes pareikalavo, kad jo draugė atsisakytų savo dviejų kačių, jei ji nori gyventi kartu. Ji pavadino jį nežmogišku už tai, kad jis to prašė, o žmonės internete jai pritarė ir išvadino jį ir jo brolį įvairias nemaloniais vardais, sakydami, kad abu „neapkenčia kačių“.

Forume pasisakęs Alex paaiškino, kad jis ir jo brolis planuoja pirkti namą.

REKLAMA

Iš pradžių brolis visai nenorėjo, kad mergina gyventų su jais, bet galiausiai nusileido su viena sąlyga: ji turi atsikratyti savo kačių. 24 metų Alex paaiškino: „Abu su broliu nekenčiame kačių. Manome, kad jos yra netvarkingos, destruktyvios ir erzinančios“.

REKLAMA

Alex, paaiškinęs savo merginai situaciją, pridūrė: „Ji sakė, kad verčiau bus benamė, nei atsisakys savo dviejų kačių. Aš jai vis kartoju, kad ji elgiasi neprotingai ir turėtų tiesiog atiduoti jas į prieglaudą“.

Norėdamas prisitaikyti prie savo merginos, jis pasiūlė, kad ji galėtų laikyti kates savo kambaryje, su kuo ji sutiko. Tačiau, kad tai pavyktų, ji turi „įtikinti“ ir jo brolį.

REKLAMA

Alex tęsė: „Jie jau kalbėjosi ir jis vis kartojo, kad nemėgsta kačių. Dabar po pokalbio su juo ji nori pasiduoti, o aš vis bandau jai pasakyti, kad ji ir toliau jo prašytų, nes jis gali persigalvoti“.

REKLAMA

Kiti forumo naudotojai buvo apstulbę, kad vaikinas privertė savo merginą patirti tokį nemalonų išbandymą – ir buvo visiškai jos pusėje.

Vienas žmogus rašė: „Katės nėra bulvių maišas, kurį galima išmesti. Tai gyva būtybė ir tas, kas jas ar bet kurį kitą gyvūną laiko, turi prisiimti atsakomybę už tai“.

REKLAMA

Kitas pridūrė: „Tu juk supranti, kad tavo mergina su savo katėmis yra tarsi vienas paketas, tiesa? Ir dar, nepirk namo su savo broliu. Namą pirkite, kai ateis tinkamas laikas, bet tik su savo partnere.“

„Jūs nesuprantate, koks ryšys sieja jūsų merginą ir jos kates. Jei mano partneris paprašytų manęs atsisakyti savo kačių, aš asmeniškai manyčiau, kad tai nesėkminga santykių baigtis, nes tai parodytų, kaip menkai jis mane pažįsta ir kaip mažai jam rūpi mano jausmai“, – taip situaciją komentavo viena mergina.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].