Edward Reis labai mylėjo gamtą. Visą savo gyvenimą jis dirbo miškininku. Geriausiai jautėsi, kai galėjo pabūti miške tarp ten tvyrančių garsų ir kvapų. 2008 metais jo gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Jam buvo diagnozuota išsėtinė sklerozė. Liga jį prikaustė prie lovos. Jis buvo paguldytas į slaugos namus Vašingtono valstijoje. Edward Reis užmezgė ypatingą ryšį su slaugytoja Leigh. Jis jai pasakė, kad vienintelis dalykas, kurio jis nori, tai paskutinį kartą išvažiuoti į mišką.

REKLAMA

Leigh suprato, kiek daug Edward reiškė gamta. Todėl ji labai norėjo padėti jam išpildyti jo paskutinį norą. Dėl to 2014 metais ji susisiekė su vietos ugniagesiais ir paklausė, ar jie galėtų jai padėti. Leigh Gardner dirba slaugytoja slaugos namuose Vašingtono valstijoje, JAV. Viena iš jos pareigų ten buvo padėti išsėtine skleroze sergančiam Edward Reis. Vyras buvo taip stipriai paveiktas ligos, kad buvo prikaustytas prie lovos ir negalėjo iš jos pakilti. Prieš tai, kol Edward buvo diagnozuota liga, jis dirbo miškininku. Jis mėgo gamtą. Jis nė už ką jos nebūtų iškeitęs į gyvenimą mieste.

Kreipimasis į ugniagesius

REKLAMA

2014 metais Leigh sužinojo, kad paskutinis Edward noras yra dar kartą pabūti miške. Ji suprato, kad jai vienai būtų sunku padėti įgyvendinti šį jo norą.

Todėl ji susisiekė su vietos ugniagesių komanda. Ji telefonu paklausė, ar jie galėtų padėti Edward?

REKLAMA

Ugniagesiai nedvejojo. Jie iš karto sutiko su tokia iniciatyva.

2014 metų kovo mėnesį keli ugniagesiai atvyko į globos namus pasiimti Edward. Jie leidosi į kelionę, kuri buvo tokia svarbi mirštančiam vyrui.

REKLAMA

Ugniagesiai ir savanoriai iš globos namų nuvežė vyrą į netoliese esantį mišką. Jie stūmė jo lovą į mišką vedančiais takeliais aukštyn ir žemyn.

REKLAMA

Edward pagaliau vėl galėjo išgirsti čiulbančius paukščius. Taip pat jam pavyko užuosti ten tvyrančius kvapus. Jis matė pradėjusius dygti naujus lapelius ir gėles.

Nedidelė kompanija miške išbuvo net 3 valandas.

REKLAMA

Svarbiausias įvykis

Shane Cooper yra ir ugniagesys gelbėtojas, ir paramedikas. Jis buvo vienas iš žmonių, tą dieną lydėjusių Edvardą miške.

REKLAMA

„Tai vienas geriausių įvykių, kuriuose man teko dalyvauti. Ugniagesių tarnyboje dirbu 25 metus. Tai neabejotinai vienas iš svarbiausių įvykių“, – sakė jis „ABC“.

REKLAMA

Edward dėl ligos jau negalėjo daug kalbėti.

Tačiau kai Shane Cooper pasilenkė virš lovos ir paklausė, ar jis laimingas, jis jam tyliai atsakė:

REKLAMA

„Dabar aš esu labai laimingas.“

Netrukus, po to paskutinio pasibuvimo miške, Edward mirė…

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.