Ji turi daug vaikų nuo skirtingų vyrų ir jai nerūpi, ką apie tai mano kiti.

REKLAMA

Moteris atkeršijo neapykantos skleidėjams, kurie kritikavo ją už tai, kad ji susilaukė 11 vaikų su aštuoniais skirtingais vyrais, ir teigė, kad nesigėdija savo neįprastos šeimos.

REKLAMA

Motina, „TikTok“ tinkle žinoma kaip Phi, socialiniame tinklalapyje, kuriame ją seka beveik 100 000 sekėjų, dažnai atsakinėja į klausimus apie savo vaikų tėvus.

REKLAMA

Phi sakė, kad yra net privalumų, kai aplink tiek daug vyrų. „Leiskite man paaiškinti“, – tarė ji, – „Jei turite tik vieną vyrą ir jis, pvz., paliks šeimą, tada neliks vyrų, o jei turite aštuonis ir išeis trys, vis tiek turėsite penkis vyrus“.

REKLAMA

„Jei turėčiau tik vieną vyrą ir jis pvz.: turėtų išvykti arba numirtų, mano vaikai liktų be tėvo“, – sakė ji, – „Bet jei turiu aštuonis tėvus, o trys iš jų išeitų arba mirtų, mano vaikai vis tiek turėtų penkis tėvus“.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.