Jei jūsų didelis veidrodis svetainėje ar mažas veidrodis prie tualetinio staliuko yra nusėtas įbrėžimais, ir net kruopščiausias valymas neduoda jokių rezultatų ,– metas imtis tam tikrų veiksmų. Pasirodo, viskas yra gana paprasta: tereikia jo paviršių nuvalyti viena paprasta priemone! Sužinokite, kaip namuose atkurti subraižytą veidrodį!

REKLAMA

Ši paprasta gudrybė panaikins ne tik veidrodžio įbrėžimus, bet ir visų kitų stiklinių paviršių subraižymus. Tokiu būdu galite valyti ir langus, stiklinius staliukus, ir t.t.

Apsišarvuokite kantrybe: jūsų laukiantys rezultatai  tikrai to verti!

REKLAMA

Kaip namuose pašalinti veidrodžio įbrėžimus?

REKLAMA

Pirmiausia nuimkite veidrodį nuo sienos ir padėkite jį horizontaliai ant stabilaus paviršiaus. Būkite atsargūs, kad veidrodis nenukristų ant grindų.

Kruopščiai nuvalykite veidrodį stiklui skirtu valikliu – tai žingsnis, kurio praleisti negalima, nes net ir dėl mažiausio nešvarumų sluoksnio įbrėžimų nupoliruoti bus neįmanoma.

REKLAMA

Jei pastebėjote, kad aplink veidrodžio kraštus taip pat yra įbrėžimų, išardykite veidrodžio rėmą, nes priešingu atveju vėliau turėsite problemų valant kampelius.

REKLAMA

Paruoškite minkštą medvilninį audinį ir patepkite jį trupučiu aliejaus.

Patrinkite audiniu veidrodžio paviršių. Būkite kantrūs ir kruopštūs – valykite stiklą mažiausiai 15 minučių. Jei tai darysite trumpiau, rezultatas jūsų nedžiugins.

REKLAMA

Baigę poliruoti, nuvalykite likusį aliejų nuo veidrodžio paviršiaus ir ir dar nuvalykite veidrodį stiklo valikliu. Gali tekti valyti du kartus, tačiau efektas bus įspūdingas – pastebėsite, kad ant stiklo neliko jokių įbrėžimų pėdsakų!

REKLAMA

Štai ir viskas – veidrodis ir vėl atrodo tarsi naujas!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].