Socialinė žiniasklaida tampa vis populiaresnė. Kiekvieną dieną matome tiesiog tobulai atrodančius žmones. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad jų gyvenimas yra tiesiog idealus. Tiems žmonėms, kurie stereotipiškai neatitinka „idealų“, realybė gali pasirodyti labai žiauri, nes visiškai nepažįstami žmonės jaučia poreikį kritikuoti kitus. Karine de Souza tą žino geriau nei bet kas kitas. Brazilė visą savo gyvenimą naudojo kremus su SPF100. Dėl retos odos būklės tokius kremus ji turi naudoti net būdama namuose. 33 metų moteriai buvo diagnozuota pigmentinė Xeroderma (pergamentinė ir pigmentuota oda), kai jai buvo treji metai. Tai siejama su didele rizika susirgti odos vėžiu.

REKLAMA

Reta Karine liga yra nepagydoma. Jos oda yra labai jautri UV spinduliams, ir niekas negali atitaisyti žalos, kurią saulė daro odai.

REKLAMA

Vos kelios minutės, praleistos saulėje, gali lemti skausmingus odos nudegimus. Augdama Karine dažnai buvo izoliuojama nuo pasaulio, nes buvo pernelyg pavojinga praleisti per daug laiko toli nuo namų.

„Kol būnu saulėje, nieko blogo nejaučiu. Bet tada atsiranda odos pažeidimų, kuriuos reikia gydyti dėl vėžio rizikos“, – pasakoja Karine.

REKLAMA

Nepaisant ligos, ji yra laiminga

REKLAMA

Moteriai jau buvo atlikta 130 saulės žalos šalinimo operacijų, įskaitant apatinės lūpos ir nosies dalies pašalinimą.

Deja, tai dar ne viskas, su kuo Karine tenka kovoti. Dažnai jo išvaizda patraukia aplinkinių dėmesį, ir jai tenka susidurti su skaudžiomis replikomis tiek gatvėje, tiek ir internete.

REKLAMA

Nepaisant kančių, Karine išliko pozityvi, ir netgi rado savo gyvenimo meilę.

REKLAMA

Su vyru Edmilsonu ji susipažino per socialinius tinklus. Vyras įsimylėjo jos „istoriją ir jėgą“. Edmilsonas palaikė Karine ir žinojo, kad nori su ja praleisti likusį gyvenimą.

Jis taip pat nusprendė pasirūpinti trimis Karine vaikais iš ankstesnių santykių, kurie, žinoma, jai reiškė labai daug.

REKLAMA

„Jis man parodė, kad galiu patirti tikrą meilę“, – sako ji.

REKLAMA

Kai internete buvo paskelbtos jų bendros nuotraukos, Karine sulaukė daugybės įžeidžiančių komentarų.

„Perskaitėme daugybę žeminančių komentarų. Žmonės mane vadino pabaisa ar zombiu“, – „Daily Mail“ sakė Karine.

REKLAMA

„Kadangi Edmilsonas buvo jaunas ir patrauklus vyras, žmonės į tai atkreipė dėmesį. Jie netikėjo, kad jis yra su manimi, nes aš jam labai patikau“, – sakė Karine.

REKLAMA

Po sužadėtuvių porą įamžinęs fotografas internete paskelbė jų nuotraukas ir parašė:

„Pasaulyje, kuriame išvaizda svarbiau nei jausmai, jie susitiko ne atsitiktinai, o tam, kad jų sielos susijungtų. Jų meilė įsiliepsnojo tada, kai jų sielos susitiko. Šiandien jie yra įkvėpimas daugybei žmonių, kurie netiki savimi, gyvenimu ir meile“.

REKLAMA

„Kiekvieną dieną dėkokite už tai, kas esate. Nustokite skųstis tuo, kas esate. Priimkite GYVENIMĄ ir priimkite save. Esu labai dėkingas, kad tiek daug mane išmokėte. Jūs esate nuostabūs. Jūs suteikiate vilties daugybei žmonių. Ačiū už tai ir už nuostabią dieną, kurią praleidome kartu. Jūsų šypsenos liks su manimi amžinai“.

Nuoširdūs fotografo žodžiai ir jo padarytos gražios Karine ir Edmilson nuotraukos netrukus išpopuliarėjo. Tūkstančiai žmonių sveikino porą sužadėtuvių proga.

REKLAMA

Karine nori, kad kiti suprastų teigiamo požiūrio svarbą.

„Būkite laimingi, šypsokitės, nes gyvename tik vieną kartą“, – sakė ji.

REKLAMA

2023 m. Karine ir Edmílson susilaukė dukrytės! Zaia buvo ilgai lauktas vaikas. Pora dar nuo 2020 metų bandė susilaukti kūdikio.

REKLAMA

Karine išgyveno tiek daug, bet dėl ​​savo teigiamo požiūrio ji rado laimę, kurios nusipelnė.

Jos istorija tikrai įkvepia!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].