Pažiūrėkite, kokį 18 kv. metrų namą pasistatė neturtinga vieniša mama

Dar neseniai Mišelė Boil turėjo mokėti 1200 eurų per mėnesį, kad išsinuomotų nedidelį namą Šervude, Oregone. Kadangi nuoma buvo labai didelė, moteris negalėjo susitaupyti pinigų, kad pasistatytų ką nors savo. Visi pinigai, kuriuos ji uždirbdavo kavinėje, atitekdavo maistui ir nuomai.

Bet ką jai reikėjo daryti? Moteris nerado pigesnio būsto ir negalėjo išsikraustyti į gatvę su savo vaikais. Tačiau kai vaikai pagaliau išsikėlė savarankiškam gyvenimui, situacija pasikeitė. Tada Mišelė nusprendė viską pakeisti. Iš nedidelių pinigų, kuriuos pavyko susitaupyti, ji pradėjo statytis savo namus. Toks pasikeitimas leistų ne tik sumažinti mėnesines išlaidas, bet ir atvertų moteriai galimybę kaupti pinigus pensijai.

Bet kaip Mišelė sugebėjo pasistatyti savo namą, kai galėjo sau leisti tiek nedaug? Pirmiausia ji kreipėsi į „Mažųjų namų“ judėjimą, kur žmonės statosi mažus namukus, nes nori sutaupyti pinigų ar tiesiog gyventi paprasčiau. Ji pigiai nusipirko namą ir persikėlė iš nuomojamo būsto.

Anksčiau Mišelė už 3 kambarius mokėjo 1200 eurų per mėnesį. Dabar ji gyvena mažame 18 kvadratinių metrų name. Nuomos kaina yra apie 60 eurų per mėnesį. Ji skirta mažam žolės lopinėliui, ant kurio stovi namas. Į kainą taip pat įeina ir elektra, vanduo bei internetas!

„Ką nors pasistatyti savo rankomis yra vienas naudingiausių dalykų, kuriuos galite padaryti,“ – sako Mišelė. „Mano atveju, aš ne tik pasistačiau savo namą, bet ir jį suprojektavau bei sukonstravau!”

Pažiūrėkite į šį kuklų namelį ir nustebsite! Pradedame nuo žavios virtuvėlės, kur Mišelė praleidžia didžiąją laiko dalį.

„Visi mano turimi prietaisai yra maždaug nuo 1940-ųjų pabaigos iki 1950-ųjų pradžios. Kolekcijos surinkimas ir atnaujinimas užtruko beveik 2 metus. Viskas daroma su meile. Tema – šiuolaikinė nostalgija, ir aš tikrai manau, kad ją įgyvendinau.“

Namuose yra vietos net mažoms laiptinėms, kurios veda į mažą palėpę. Ten Mišelė dažniausiai skaito knygas ar tiesiog atsipalaiduoja.

Iš svetainės laiptai veda į miegamąjį. Kaip matote, vietos yra daug, o Mišelės atsivežti baldai daro namą labai jaukų.

Antrame aukšte yra Mišelės lova. Kaip fantastiška pabusti čia kiekvieną rytą!

Žinoma, ir svetainė. Šįkart papuošta Kalėdoms.

Vonios kambarys taip pat papuoštas. Čia yra tekantis vanduo, dušas ir tualetas.

Kažkaip Michelle savo mažuose namuose sugebėjo įsirengti net spintą. Įspūdinga!

O žiemos peizažo apgaubtas namas iš išorės atrodo ypač gražiai.

Koks nuostabus namas. Šaunuolė, Mišele!

Nors moteris ir baigė statytis namus, ji netinginiauja. Užuot po projekto padariusi pertrauką, ji pasitelkia tai, ką išmoko, ir toliau stato bei projektuoja mažus namus. Ateityje ji planuoja juos išnuomoti ir taip gauti stabilų pajamų šaltinį.

Ar norėtumėte gyventi tokiame name?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].