Marcelo De Souza Ribeiro garsėja ekscentriškomis tatuiruotėmis ir invazinėmis kūno modifikacijomis, tarp kurių – metaliniai dantys, odos implantai ir perskeltas liežuvis. „Labiausiai pasikeitęs žmogus pasaulyje“, per pusę nusipjovęs savo rankos pirštą, dabar paviešino nuotrauką iš tų laikų, kai dar buvo savo anūko amžiaus. Marcelo „B-Boy“ De Souza Ribeiro pasižymi unikalia išvaizda ir garsėja ekscentriškomis tatuiruotėmis bei invazinėmis kūno modifikacijomis. Nors Brazilijoje galima gyventi provokuojantį gyvenimo būdą ir nesulaukti visuomenės pasmerkimo, Marcelo išvaizda kartais šokiruoja net ir vietinius gyventojus.

REKLAMA

Per kelerius metus jis išleido apie 29 000 eurų savo transformacijai į „ateivių velnią“ ir tikina, kad buvo pakeista 98 procentai jo kūno išorės. Prieš tai dviejų vaikų tėvas atskleidė, kad buvo nusipjovęs pusę rankos piršto, tačiau to nepakako, ir dabar jis nusipjovė visą pirštą.

REKLAMA

Dabar jis pasidalijo nuotrauka iš vaikystės – su abiem sveikomis rankomis, be tatuiruočių ir su garbanotais plaukais.

REKLAMA

Marcelo sako: „Dariau naują modifikaciją, kurios pasaulyje dar nėra“.

„Jau perskaičiau apie kūno modifikacijas pasaulyje, ir iš to, ką mačiau, niekas dar nėra pasidaręs panašios. Neseniai pasidaręs savo rankos pakeitimus, pagalvojau, kad būtų įdomu pasidaryti ir kitą, kitokios formos ranką, kuri, tikiuosi, bus panaši į ateivio ranką.“

REKLAMA

„Šis įkvėpimas kilo pažiūrėjus į rankos nuotrauką, ir norėjau tobulai užbaigti savo ranką, kad ji atrodytų natūraliai, tarsi būčiau gimęs su tokios formos ranka.“

Marcelo, kuris jau turi 1 500 tatuiruočių, teigia, kad prieš operaciją dvi savaites kruopščiai analizavo procedūrą, o rodomąjį pirštą kruopščiai nupjovė ties pat kauliuku. Kadangi procesas buvo greitas ir sklandus, skausmą jis įvertino tik šešiais balais iš dešimties, tačiau sako, kad pirmosios penkios dienos buvo labai skausmingos.

REKLAMA

Dabar jis jau beveik pasveiko ir pradeda priprasti prie savo naujos rankos išvaizdos.

REKLAMA

Jis sakė: „Jau pripratau ir galiu normaliai judinti ranką. Sugebu daryti viską kaip įprastai, pavyzdžiui, rašyti, tatuiruotis ir groti smuiku. Žmonės anksčiau matę mano ranką manė, kad tai įdomu, bet sakė, kad nedrįstų to padaryti“.

REKLAMA

„Esu patenkintas tuo, ką padariau, ir mano šeima manęs nestabdo, nes žino, kad dirbu dėl savo kūno ir išvaizdos.“

Marcelo, turintis du vaikus – 10 metų Aleff ir 20 metų Hilary Beatriz bei ketverių metų anūką, sako, kad procedūra jam nekainavo nė cento. Anksčiau jis teigė, kad visuomenės reakcija į jo prieštaringą išvaizdą dažniausiai buvo neigiama. Jo tėvai ne kartą teigė, kad jiems gėda dėl savo sūnaus sprendimų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].