Galite jais pasitikėti: nuoširdžiausi Zodiako ženklai

Kuriems Zodiako ženklams galite patikėti visas savo paslaptis? Kiekvienas iš mūsų norėtume apsupti save patikimais žmonėmis, tokiais, kuriems ramiai galima atsukti nugarą ir nesitikėti į ją peilio. Tokia savybė kaip sąžiningumas būdinga ne kiekvienam, tačiau kai kurie Zodiako ženklai ją gavo kaip Visatos dovaną.

REKLAMA

Ožiaragis

ožiaragis, gruodžio

Ožiaragiai pernelyg mėgsta tvarką ir teisingumą. Viskas, kas liečia melą, išradingumą, dvigubus standartus, verčia juos jausti disharmoniją, tad jie stengiasi atsiriboti nuo tokių žmonių ir situacijų. Jų tiesmukiškumas ir nenoras nuolaidžiauti dažnai sukelia kritiką, tačiau galite būti tikri dėl jų patikimumo. Ožiaragis gali meluoti, bet tik tokioje situacijoje, kai tam yra svarbus pateisinimas.

Skorpionas

Skorpionas taip pat išsiskiria padorumu, jis stengiasi nemeluoti ir to netoleruoja iš kitų žmonių. Nepaisant to, kad su juo gali būti sunku sutarti, jis laikosi savo pažadų. Šalia jo – patikimumo ir pasitikėjimo jausmas. Jei Skorpionas bandys meluoti, jam pasidarys itin nemalonu.

Avinas

Avinas mėgsta sakyti tiesą ir sako ją tiesiai į akis. Deja, dėl jų bekompromisiškumo sunku rasti švelnius žodžius ir tinkamą laiką tokiam pokalbiui, tačiau viena yra aišku – jie meluoja itin retai, jiems tai per sunku, jie mieliau išeina iš dviprasmiškų situacijų.

REKLAMA

Šaulys

Kitas kovotojas už tiesą – Šaulys. Jis pasiruošęs ginti savo pozicijas ugnimi ir kardu, yra nepakantus melui ir dviveidiškumui, kas dažnai sukelia daug nepasitenkinimo aplinkiniais, kurie nėra tokie ryžtingi. Šaulys meluoja itin retai ir nenoriai, tačiau kai kuriose situacijose geriau būtų meluoti. Jam sunku suprasti, kur reikia ginti kur geriau neginti savo nuomonės.

vyrai, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].