„TikTok“ influencerė Ariana, turinti beveik 50 000 prenumeratorių, prabilo apie „grožio privilegijos“ trūkumus, dėl kurių, pasak jos, ji negali draugauti su merginomis.

REKLAMA

Žavi moteris teigia trokštanti turėti geriausią draugę ir atskleidė, kad negali patikti merginoms, nes yra labai patraukli. Ariana, turinti „TikTok“ puslapį su beveik 50 000 prenumeratorių, sako, kad jos gyvenimą aptemdė „gražuolių privilegija“, todėl jai sunku susirasti draugų.

REKLAMA

Savo paskyros vaizdo įraše ji sako, kad tikisi būti „užpulta“, jei ims kalbėti apie savo išvaizdos trūkumus. Ji pripažįsta, kad grožis yra „privilegija“, ir sutinka, kad patraukli išvaizda gali palengvinti tam tikrus dalykus žmogaus gyvenime.

Tačiau Ariana priduria, kad yra ir neigiamų geros išvaizdos aspektų.

REKLAMA

Ji sako: „Yra ir blogoji pusė, apie kurią niekas nekalba, ir aš papasakosiu apie savo, kaip moters, patirtį.“ Tada Ariana paaiškino: „Neturiu daug draugių. Su tuo ilgai kovojau ir, iš tikrųjų, niekada nesupratau, kodėl“.

REKLAMA

Ji pridūrė, kad ši problema ją kamavo nuo mokyklos laikų ir studijuojant universitete, ir sakė, kad tai buvo sunkus laikotarpis.

„Merginos visada sako: „Dieve mano, aš tave taip myliu, tu tokia graži“, – sako ji ir priduria, kad draugės dažnai kurdavo planus su ja pasišnekučiuoti – tačiau po to dažnai atsisakydavo.

REKLAMA
@arianasavannah

♬ life is good though – teolifts

REKLAMA

„Tada ateina laikas, o mane visada pamiršta ir už nugaros apkalba. Ir tai neturi jokios prasmės, nes aš visada esu labai maloni ir nuoširdi.“

Ariana sako, kad tai jai nutiko tiek daug kartų, kad ji svarsto: „Kas gi čia vyksta?“.

REKLAMA

Po to, kai buvo sužlugdytas jos pasitikėjimas savimi, Ariana prisiminė, kad grįžo namo pas savo šeimą ir papasakojo, kad jai sunku susirasti draugų universitete. Ji sako: „Savaitgaliais grįždavau namo iš universiteto ir neturėdavau ką veikti, verkdavau pas mamą, nes nieko nesupratau.“

Tačiau kai ji pasiskundė šeimos nariams, kaip jai sunku, jie pasakė, kad atsakymas yra „akivaizdus“. Ji sako: „Jie pradėjo man sakyti: „Ari, žmonėms nepatinka, kai jie nėra patys gražiausi žmonės aplinkoje“.

REKLAMA

Ji taip pat pridūrė, kad šeima jai pasakė, jog savo patrauklumu ji gąsdina kitus žmones. Ariana sako, kad jai buvo taip sunku susirasti draugių, kad vietoj to ji prisijungė prie berniukų grupės. Ariana sako, kad bėgant metams vis dar nežino atsakymo, kodėl ji nepatinka žmonėms, net jei jie jos nėra sutikę.

Tačiau ji sako: „Nežinau kito atsakymo, išskyrus tai, kad jie pamato mane, supyksta ir turi apie tai man pasakyti“.

REKLAMA

„Man darosi nejauku, nes pavargau nuo moterų, manančių, kad mes visos konkuruojame. Visos esame gražios, ar negalime tiesiog draugauti?“

Savo įrašo pabaigoje Ariana sako: „Žmonės mano, kad gražūs žmonės negali su niekuo kovoti ar turėti blogos patirties, nes yra gražūs, bet taip tikrai nėra.“

REKLAMA

Komentaruose daugelis žmonių gyrė Arianą už atvirumą tokia sudėtinga tema.

Viename populiariame atsakyme rašoma: „Labai džiaugiuosi, kad sukūrei šį vaizdo įrašą. Aš taip pat kovoju su draugais, kurie nuolat bando mane nuvertinti, kad ir kokia maloni ir nuolanki jiems būčiau.“

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].