Nėščia 24 metų moteris prisipažino, kad niekada neturėjo gerų santykių su uošviais ir jie negerbė jos ribų. Tad nenuostabu, kad jai jie visai nepatinka.

REKLAMA

„Mes su vyru laukiamės pirmojo kūdikio. Su jo tėvais patyrėme pakilimų ir nuosmukių, nes jie nežino ribų, bet apskritai santykiai buvo neblogi”, – sakė ji.

Nors jai pavyko didžiąją santuokinio gyvenimo dalį toleruoti savo uošvių elgesį, bet jai pasirodė, kad jie nuėjo per toli, kai anyta palietė jos nėščiosios pilvą. Autorė teigė, kad prisilietimas jai buvo ypač nemalonus, nes užaugo namuose, kuriuose buvo smurtaujama. Dėl šios priežasties suprantama, kad ji jautėsi nepatogiai, juolab kad tai galėjo sukelti traumuojančių išgyvenimų.

REKLAMA

Tad ji su vyru bandė su jais kalbėtis, tikėdamiesi, kad tokios situacijos nepasikartos. Ji jiems pasakė, kad jie gali ją paliesti – tereikia paprašyti jos leidimo.

REKLAMA

„Abu su vyru kalbėjome su jais ir pasakėme, kad nors norėčiau, jog jie manęs neliestų, suprantu, kad tai yra didelis įvykis šeimai, ir todėl noriu, kad manęs atsiklaustų, o ne atsitiktinai pajausčiau svetimą ranką”.

Tačiau paskutinis lašas buvo, kai anyta per kūdikio sutiktuvių šventę kalbėdama su kitu šeimos nariu palietė nėščiosios pilvą.

REKLAMA

„Taigi, aš paėmiau jos ranką, nuėmiau ją ir pasakiau: „Ne, ne, jūs žinote, kad sakiau jums neliesti prieš tai neatsiklausus. Jūs žinote, kad reikia paklausti iš anksto, ar ne? Tai lengva!“ Ir mama, ir tėčio sesuo nustebusios žiūrėjo į mane, o tada tėčio sesuo nusijuokė, bet mama paraudo“, – pasakojo ji.

REKLAMA

Po šio įvykio anyta jai priekaištavo, sakydama, kad taip elgtis nedera. Moteris taip pat palygino savo anytos elgesį su vaiko elgesiu, nes ji ir toliau darė tą patį, nors ne kartą buvo prašoma to nedaryti prieš tai neatsiklausus.

Tada jos uošvis paskambino vyrui ir pasakė, kad sūnus su marčia turėtų anytos atsiprašyti. Bet jie atsisakė.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].