Genevieve Via Cava buvo mokytoja, turinti labai neįprastą paslaptį. Tik po jos mirties žmonės sužinojo, kas ji iš tikrųjų yra.

REKLAMA

Genevieve dirbo specialiojo ugdymo mokytoja mokykloje Dumont mieste, Naujajame Džersyje. Ištisus 45 gyvenimo metus ji praleido mokytojaudama.

CBS New York duomenimis, Genevieve gyveno labai taupiai. Ji naudojo nuolaidų kuponus, kuriuos rasdavo  laikraščiuose ir žurnaluose, niekada neatostogavo ir nepirko naujų drabužių. Ji buvo labai taupi.

REKLAMA

Mokiniai buvo jos šeima

REKLAMA

Genevieve neturėjo artimos šeimos. Ji sakydavo, kad mokiniai – jos šeima. Ji labai norėjo jiems padėti.

Geraširdė mokytoja savo darbo vietos nekeitė 45 metus,  o 1990 metais, kuomet išėjo  į pensiją, reguliariai užsukdavo į mokyklą pasižiūrėti, kaip sekasi mokiniams.

REKLAMA

Genevieve mirė sulaukusi 88 metų.

Buvo multimilijonierė

REKLAMA

Praėjus kelioms savaitėms po jos mirties, mokykla, kurioje ji dirbo, gavo netikėtą žinią. Nekilnojamojo turto advokatas susisiekė su mokyklos administracija ir pasakė, kad turi mirusios mokytojos testamentą.

„Nekilnojamojo turto teisininkas?” –  nustebo mokyklos direktorius. „Nemanėme, kad ji turi sukaupusi turtų“, – tęsė jis.

REKLAMA

Tada ir išaiškėjo Genevieve paslaptis. Pasirodo, taupioji mokytoja buvo multimilijonierė.  Savo testamente ji buvo įrašiusi, kad mokykla, kurioje dirbo 45 metus, gaus nemenką pinigų sumą.

Mokykla gavo milijono dolerių palikimą.

REKLAMA

Natūralu, kad mokykla gavo pinigų

Genevieve testamente parašė, kad  mokiniai jai buvo kaip šeima, todėl ji nori savo palikimą skirti būtent jiems.

Genevieve taip pat paliko milijoną dolerių artimam draugui ir jo šeimai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].