Pavelo Globos savaitės horoskopas spalio 2-8 dienoms

Prasidėjo naujas mėnuo. Laukia pirmoji pilna spalio savaitė, kuri žada būti palanki. Savaitės horoskopas atskleis, kas mūsų laukia.

REKLAMA

Ši savaitė žada būti permainų ir aktyvių darbų metas. Kad sėkmė jūsų neapleistų, naudokite specialius talismanus. Jie jums padės darbe ir asmeniniame gyvenime. Astrologai perspėja, kad daugelio Zodiako ženklų atstovai gali išsikelti sau netinkamus tikslus ir išnaudoti savo energiją netinkamose vietose. Ekspertai rekomenduoja prašyti patarimo ir pasinaudoti artimųjų pagalba.

taro kortų prognozė

REKLAMA

Avinas

Ši savaitė Avinams atneš pokyčių, ypač jei jie keliaus ir nesėdės vietoje. Toli nuo namų jų laukia sėkmė ir pelnas, naujos pažintys ir meilė. Svarbu sutelkti dėmesį į verslą: gali kilti sunkumų jį valdant. Mėnesio pabaigoje investicijų geriau vengti, kad nepatirtumėte sunkumų. Šie žmonės turi išlikti budrūs ir niekam neleisti matyti blogiausios savo versijos.

Jautis

Astrologai Jaučiui pataria rodyti dėmesį savo viršininkams. Iš jų pusės gali būti per didelis spaudimas ir kontrolė. Problemos su draugais ir šeima išnyks į antrą planą. Gali kilti sveikatos problemų. Savaitės pabaigoje turite būti atsargūs. Geriau neatsisakyti draugiškos pagalbos ir palaikymo. Jie padės išlaikyti harmoniją su savimi.

REKLAMA

Dvyniai

Per šias septynias dienas Dvynių planai gali greitai žlugti ir vėl susiformuoti. Jie gali pasikliauti intuicijos pagalba. Atsiras naujų žmonių, kurie matys Dvynius kitaip, nei yra iš tikrųjų. Šio ženklo atstovai galės įgyvendinti savo planus, tačiau jiems reikia būti budriems. Darbe negalite eiti apgaulingu keliu – tai tikrai sugadins jūsų karmą.

Vėžys

Naujos perspektyvos Vėžiams atsivers visose srityse. Sunkumai išnyks į antrą planą ir netrukdys jų vystymuisi. Verslo ir namų reikalai bus lengvi, nepaisant to, kad savaitės pradžioje gali iškilti kliūčių. Svarbu sukaupti optimizmą ir kantrybė, skirti dėmesį savo vaikams, tėvams ir seneliams. Vėžiams bus be galo svarbu stebėti savo sveikatą ir daugiau judėti.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Šią savaitę planetos padės Liūtams beveik visuose reikaluose. Šie žmonės turėtų būti švelnesni, mažiau kovoti ir būti pernelyg ambicingi. Vidinė ramybė ir pusiausvyra padės pasiekti užsibrėžtų tikslų. Liūtai taip pat gali turėti galimybę užsidirbti papildomų pajamų. Puikus metas meilės paieškoms, naujų žmonių pažinimui ir flirtui.

REKLAMA

Mergelė

Pirmoji spalio savaitė Mergelės atstovams bus padidinto aktyvumo metas. Keliaudami jie turės naujų galimybių: bus daug įdomių ir svarbių reikalų už namų ribų. Jie greičiausiai galės padėti pamatą kažkam svarbiam. Astrologai rekomenduoja pirmiausia spręsti svarbiausias problemas, įskaitant susijusias su artimaisiais ir šeima. Mergelės atstovai gali gerokai sustiprinti savo statusą ir reputaciją.

Svarstyklės

Ši savaitė bus palanki mokymuisi ir šeimos verslo kūrimui. Bus galima pradėti naują darbą. Namuose reikia skirti dėmesio savo vaikams ir savo antrajai pusei. Jiems labiau nei bet kada reikia priežiūros, paramos, pagalbos ir dėmesio. Mėnesio pabaigoje finansų sektoriuje geriau elgtis atsargiai: galimi tam tikri sunkumai. Taip pat rekomenduojama nepamiršti ir poilsio.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionų laukia neramus laikotarpis. Jie gali atlikti namų ruošos darbus, remontuoti ir kraustytis. Jų laukia tam tikras šurmulys, dalyvavimas artimųjų reikaluose. Savaitės pabaigoje astrologai pataria būti atsargiems kelyje. Galimi nenumatyti sunkumai. Laikas maloniems pokyčiams asmeniniame gyvenime. Skorpionai sugebės užmegzti santykius su naujais žmonėmis.

skorpionas, viršininkai, vasaros, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Ši savaitė Šauliams žada būti itin įdomi. Darbų bus daugiau, ir tai ne visada bus lengva, tačiau šie žmonės turės galimybę išspręsti daug svarbių reikalų ir sutikti malonų žmogų. Šauliai bus labiau gerbiami ir mylimi, todėl iškilus sunkumams nereikėtų bijoti prašyti pagalbos. Galimos reikšmingos sėkmės tiek asmeniniame gyvenime, tiek verslo aplinkoje.

Ožiaragis

Ožiaragių laukia daug darbo, tačiau tai jų neišgąsdins. Taip pat bus daugiau darbo buityje: gali kilti problemų namuose. Gali būti, kad naujame darbe gausite gerą uždarbį. Spalio pradžioje gali kilti sunkumų bendraujant su kolektyvu, kuriame Ožiaragiai dirba. Svarbu išmokti eiti į kompromisus ir padėti kolegoms. Tai palengvins jūsų darbą ir nuves jus į sėkmę.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniams šią savaitę prasidės kažko svarbaus ir naujo laikotarpis. Jie turės daug dalykų, kurių tiesiog negalima atidėlioti. Šis laikotarpis atneš sėkmę, tačiau laikantis moralės ir teisės taisyklių. Nebijokite kolektyvinio darbo, nes komandoje Vandeniai turės didesnę sėkmės galimybę. Verta atkreipti dėmesį į šeimos santykius. Artimiesiems reikia pagalbos.

Žuvys

Žuvims labai seksis meilėje – galite sutikti savo sielos draugą. Atsivers naujos uždarbio perspektyvos. Sunkus laikotarpis iš pradžių atgrasys, tačiau pastangos ir laiku atlikti veiksmai padės pasiekti tai, ko trokštate. Astrologai nerekomenduoja imtis neįmanomų užduočių ir eiti netikrų tikslų link. Žuvų atstovai turi prisitaikyti prie kintančių sąlygų, kad įveiktų visas negandas.

bruožas, nuobodžiausi, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.