Buvo labai karšta diena Adelaidės kalvose, Australijos pietuose. Lili Grace maudėsi kieme esančiame baseine, kai staiga ją aplankė miela laukinė koala.

REKLAMA

Mažos koalos dažnai sėdėdavo šeimos sode ant medžių šakų. Jos ramiai ten tupėdavo bei mėgaudavosi ir stebėdavo apačioje esančius žmones. Šeima dažnai būna sode ir mėgsta maudytis savo baseine.

Šį konkretų vakarą Lili Grace gaivinosi baseino vandeniu. Saulė jau leidosi, o diena buvo itin karšta. Kaip įprasta šiems gyvūnėliams, mažoji koala sėdėjo medyje prie baseino ir stebėjo merginą. Apie tai rašė žiniasklaida „Djurbibeln“.

REKLAMA

Ištroškusi nuo karščio

REKLAMA

Tačiau šią dieną koala suplanavo ką kita, o ne tik stebėti Lili Grace, besimaudančią baseine. Po kurio laiko mažoji koala nulipo žemyn ir ėmė vaikštinėti šalia baseino.

„Šį kartą ji norėjo susirasti naujų draugų. Tokia miela!!!“ – rašė Lili Grace savo „YouTube“ kanale, kuriame taip pat paskelbė malonaus susitikimo vaizdo įrašą.

REKLAMA

Iš pradžių koala atsargiai artėjo prie baseino. Po kurio laiko ji atsisėdo ir pradėjo gerti baseino vandenį. Lili Grace pabrėžė, kad tai gėlo vandens baseinas.

„Paprastai koaloms turime paruošę atskirą dubenėlį su vandeniu, bet šią karštą dieną ji mieliau rinkosi šaltą baseino vandenį“, – rašė Lili Grace.

REKLAMA

Miela koala

REKLAMA

Lili Grace švelniai priplaukė prie koalos ir padėjo jai atsigerti vandens. Tada ji išlipo iš baseino ir atsargiai priėjo prie mažo pūkuoto gyvūnėlio. Paaiškėjo, kad koala labai mėgsta apsikabinimus. Todėl Lili Grace gavo ir bučinį, ir apkabinimą.

Po kelių minučių koala apsisuko ir pasišalino iš sodo atgal į mišką, kuriame ir gyvena. Vaizdo įrašas ypač gražus, kai pagalvoji apie visas koalas, kurios žuvo per siaubingus miškų gaisrus, tuo metu siaubusius Australiją.

REKLAMA

Pažiūrėkite šį mielą vaizdo įrašą čia:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.