Kai Genevieve iš Šiaurės Tampos būdama 18 metų pagimdė dukrytę, ligoninėje jai buvo pasakyta, kad kūdikis neišgyveno. Visą savo gyvenimą moteris manė, kad ji neturi vaikų, tačiau po 70 metų ji sužinojo netikėtą naujieną. Vieną dieną su ja susisiekė moteris, kuri tvirtino esanti jos dukra. Genevieve Purinton gyvena senyvo amžiaus žmonių centre Šiaurės Tampoje. Visi septyni jos broliai ir seserys yra mirę, todėl 88 metų moteris manė, kad šiame pasaulyje yra likusi be jokių artimųjų.

REKLAMA

Vieną dieną su Genovieve susisiekė Connie Moultroup, kuri gyveno Vermonte, ir visą savo gyvenimą ieškojo savo biologinės motinos.

Per Kalėdas Connie gavo labai ypatingą kalėdinę dovaną. Po ilgų paieškų ji sužinojo savo biologinės motinos vardą ir pavardę. Ji taip pat rado ir savo pusbrolio telefono numerį.
Connie paėmė ragelį ir surinko numerį. Moteris labai nudžiugo sužinojusi, kad jos motina vis dar gyva.

REKLAMA

Tuomet Connie įsėdo į lėktuvą ir išvyko į Šiaurės Tampą. Kai Connie ir Genevieve susitiko pirmą kartą, jų susitikimas buvo labai emocingas. Genovieve negalėjo patikėti, kad jos dukra gyva.

REKLAMA

Po pirmojo susitikimo mama ir dukra daug laiko praleido kartu. Genovieve labai nudžiugo sužinojusi, kad ji turi ne tik dukterį, bet taip pat ir anūką bei proanūkį.

REKLAMA

Čia galite pamatyti jaudinančio Connie ir Genevieve susitikimo vaizdo įrašą:

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].