Visi, kurie kada nors į lėktuvą lipo su mažu vaiku, žino, kokia tai gali būti sunki ir nemaloni patirtis. Kūdikiai yra nenuspėjami, o verkiantis ir klykiantis kūdikis nėra idealus pakeleivis, kai esate mažoje erdvėje su daugybe nepažįstamų žmonių.

Taip pat nenuostabu, kad Kelsey Zwick nustebino vieno iš keleivių reakcija, kai ji su 11 mėnesių dukra Lucy įlipo į lėktuvą, skrendantį iš Orlando į Filadelfiją.

Tuo metu moteris buvo pakeliui į Filadelfijos vaikų ligoninę. Ji ten vyko su dukra Lucy, kuri kartu su dvyne seserimi Eva gimė 11 savaičių per anksti.

Netrukus po to, kai Kelsey atsisėdo į savo vietą, prie jos priėjo skrydžio palydovė su kito keleivio žinute. Tai, ką ji jai pasakė, privertė ją pravirkti…

Moters dukra Lucy gimė pamėlusi ir labai ligota. Į pasaulį atėjusi vos 29 savaičių, ji sirgo sunkia lėtine plaučių liga dėl vaisiaus transfuzijos sindromo – tiesioginės Kelsey nėštumo komplikacijos. Iškart po gimimo buvo daroma viskas, kad būtų padėta Lucy plaučiams toliau funkcionuoti.

Po kelių mėnesių Lucy ir Eva pagaliau galėjo grįžti namo. Prieš tai jos buvo priverstos likti intensyviosios terapijos skyriuje. Tačiau net ir palikus šį terapijos skyrių, Lucy dar kurį laiką turėjo naudoti deguonies aparatą.

Laikui bėgant, Lucy reikėjo mažiau deguonies. Nors naktimis ir skrydžio metu jis jai vis dar buvo būtinas. Būtent ši detalė sudomino Jason Kunselman iš Mechanicsburgo, iš Pensilvanijos valstijos.

Jis atkreipė į ją dėmesį

Vyras inžinierius, dirbęs Floridos pramonėje, per savo gimtadienį skrido namo. Pasak „Daily Mail“, būtent dėl šios priežasties jis užsisakė pirmos klasės bilietą. Jason ruošėsi keliaudamas atsipalaiduoti, kai staiga pastebėjo į lėktuvą lipančias Kelsey ir Lucy.

Jis atkreipė dėmesį į Lucy deguonies aparatą, kurio nebuvo galima saugiai padėti į viršutines spinteles, todėl visą skrydį turėjo likti šalia Kelsey.

Prieš pranešdamas stiuardesei, Jason sugalvojo, ką gali joms pasiūlyti.

„Mes šypsojomės žinodamos, kad skrendame pas jos „draugus“ į CHOP (Filadelfijos vaikų ligoninę)“, – paaiškino Kelsey „Facebook“ žinutėje. „Įlipome į lėktuvą, įsitaisėme vienoje vietoje prie lango ir juokavome su aplinkiniais, kad teks sėdėti šalia mano rėkiančio, bet laimingo kūdikio”.

Tada prie Kelsey priėjo skrydžio palydovė ir pasakė, kad malonus vyras iš 2D sektoriaus nori pasikeisti vietomis.

„Suteikėte mums patogią vietą pirmoje klasėje“, – savo pranešime rašė Kelsey.

Jason gestas taip sujaudino Kelsey, kad ji pradėjo verkti. „Negalėjau sulaikyti ašarų, verkiau eidama lėktuvo praėjimu, o mano dukra Lucy šypsojosi! Ji taip pat tai pajuto… tikrą, tyrą gerumą. Šyptelėjau ir padėkojau, kai pasikeitėme vietomis, bet padariau tai nepakankamai mandagiai. Taigi… ačiū! Ne tik už pačią vietą, bet ir už tai, kad mus pastebėjote. Pamatėte mus ir supratote, kad, galbūt, mums ne visada yra lengva. Ačiū už tai, kad parodėte mums gerumą!“

„Tai privertė mane prisiminti, kiek daug gerumo yra šiame pasaulyje. Nekantrauju vieną dieną apie tai papasakoti Lucy. O kol kas… šia istorija noriu pasidalinti su visais. Tai buvo gestas žmogaus, kuris, mus matydamas, gerai žinojo, kuo gali mums padėti.“

„Sėdėdama ant tos erdvios sėdynės negalėjau nesusimąstyti. Pirma, nuėjome ilgą kelią nežinodami, ar galėsime turėti savo vaikų. Pastojau ir man buvo diagnozuota reta komplikacija. Kai buvau nėščia, turėjome naktį skristi per visą šalį, kad atliktume vaisiaus operaciją. Nežinojome, ar kūdikiai išgyvens šią procedūrą, bet šios mergaitės – tikros kovotojos! Jos puikiai susitvarkė!”

Domino efektas

Kaip rodo Kelsey pranešimas, toks malonus elgesys gali sukelti domino efektą. Nors šie malonūs gestai gali atrodyti nereikšmingi, ilgainiui jie turi didžiulę reikšmę. Jei visi stengtumėmės būti sąmoningi ir kiekvieną savaitę padarytume bent po vieną gerą darbą, tada pasaulis taptų geresne vieta gyventi!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].