Kai sužinosite tiesą apie šį žolę pjaunantį vyrą, nesulaikysite ašarų!

Tai įvyko Baystown mieste, Teksase, ir yra puikus pavyzdys, ką reiškia tikras pašaukimas. Ugniagesius iškvietė moteris, kurios vyras patyrė širdies smūgį. Jie nedelsdami nugabeno pacientą į ligoninę, tačiau tai nėra istorijos pabaiga.

Johnas McCormickas daugelį metų kentėjo nuo širdies problemų ir patyrė širdies smūgį pjaudamas veją priešais savo namą. Kai ugniagesiai iškvietė greitąją pagalbą ir nuvežė jį į ligoninę, jie nusprendė grįžti į vyro namus. Jie baigė tai, ką pradėjo ponas McCormickas.

Ugniagesiai taip pat paliko laišką poniai McCormick. „Apgailestaujame, kad jūsų vyras negalėjo baigti pjauti žolės, todėl nusprendėme baigti jo darbą. Taip pat pastebėjome, kad garažo durys buvo atviros, todėl jas uždarėme. Raktas yra pašto dėžutėje. Labai apgailestaujame, kad jūsų vyras susirgo, tikimės, kad jis greitai pasveiks. Praneškite mums, jei galėtume dar kuo nors padėti. Baytown gaisrinė, 4 stoties A pamaina.“

Kaimynas nufotografavo ugniagesį Blake Steffenauerį, kuris baigė pjauti veją.

Ugniagesių laiškas poniai McCormick:

Deja, ponas McCormickas mirė ligoninėje, tačiau šis paprastas gerumo aktas neleido jo žmonai žiūrėti į nenupjautą veją kaip į skausmingą vyro mirties priminimą.

Sužinokite, ką padarė vairuotoja, kai sušalęs benamis įlipo į autobusą

Sužinokite, ką padarė vairuotoja, kai sušalęs benamis įlipo į autobusą

 

Žiema, nors ir yra tikrai gražus metų laikas, taip pat gali būti labai sunki. Ypač benamiams, kurie neturi galimybių pasislėpti nuo šalčio, nors šiek tiek sušilti. Laimei, yra ir gerų žmonių, kurie tai žino ir bando padėti.

Tą padarė ir Natalie Barnes, tituluojama vietine heroje. Moteris dirba autobusų vairuotoja JAV mieste Milvokyje. Vieną žiemą ji dirbo naktinę pamainą. Būtent tada ji gavo galimybę parodyti gerumą ir supratingumą. Į jos vairuojamą autobusą įlipo benamis. Jis neturėjo pinigų bilietui, bet lauke akivaizdžiai vis labiau šalo.

Barzdotas vyras Natalie atskleidė, kad neseniai tapo benamiu. Taip atsitiko, nes jo namą buvo numatyta nugriauti. Jis paklausė moters, ar jis galėtų trumpam sušilti jos transporto priemonėje. Natalie nusprendė jam padėti. Ji žinojo, kad ši naktis bus nepaprastai šalta, ir nematė jokio kito pasirinkimo. Tačiau tai dar ne viskas.

Ši nuostabi moteris ne tik leido važiuoti autobusu visą jos pamainą, bet ir pasiūlė vyrui maisto, kai atėjo laikas padaryti pertrauką ir pavalgyti. Po darbo ji taip pat nupirko jam keletą maisto prekių. Galiausiai ji paskambino savo draugui, dirbančiam organizacijoje, kuri padeda benamiams. Vyras net negalėjo išreikšti žodžiais, koks jis dėkingas.

Tikras superherojus nėra komiksų personažas, tai žmogus, panašus į Natalie. Jos dėka benamis dabar yra prieglaudoje, o kiti geri žmonės padeda jam susirasti naujus namus ir vėl atsistoti ant kojų. Autobuso vairuotoja, be vyro padėkos, taip pat gavo ir darbdavio apdovanojimą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].