Scottas Drummondas buvo paskelbtas mirusiu. Jis buvo negyvas net 20 minučių! „YouTube“ kanale patalpintame interviu jis dalijosi savo nuostabia patirtimi, ką jautė ir matė šias reikšmingas minutes. 20 minučių, per kurias Drummondas buvo miręs, yra labai asmeniška jo gyvenimo akimirka, kuri drastiškai pakeitė likusį jo gyvenimą visam laikui.

Būtent pandemija privertė Drummondą pasidalyti šia istorija. Jis tikisi, kad tai padės visiems, kurie kenčia ir galvoja, kas nutiks jiems ir jų artimiesiems. „Per 20 minučių pamačiau dalykus, kuriuos pamato labai mažai žmonių,“ – sakė jis.

Kaip ir daugelis kitų, pasakojančių apie jautrius mirties išgyvenimus, Drummondas sakė, kad nereikia bijoti mirties. „Kai man buvo 28 metai, pabudau, sužinojęs, kokias vertybes turiu, kaip jaučiuosi šeimoje ir kaip aš turėčiau bendrauti su dangiškuoju tėvu“, – sakė Drummondas.

Šiandien Scottui Drummondui yra beveik 67 metai. Apie šią patirtį jis iki šiol mažai pasakojo kitiems, išskyrus labai artimus šeimos narius, nes tai išgyvena kaip labai asmenišką savo gyvenimo dalį. Po slidinėjimo metu patirtos avarijos, Drummondui buvo atlikta įprasta operacija, bet viskas ėmė klostytis ne taip, kaip turėjo. Jis pasakojo, kad staiga pakilo virš savo kūno ir operaciją matė iš paukščio skrydžio.

Toliau jis pasakojo, kad buvo ne vienas. Su juo kartu ten buvo dar kažkas

„Nors niekada nemačiau, kas šalia manęs yra, buvome vienas šalia kito, tarsi pažinočiau šią esybę. Ir visas bendravimas ėjo per sąmonę. Mes nesikalbėjome. Girdėjau viską, ką sakė gydytojas, bet negirdėjau, ką sakė šalia esanti esybė,“ – sako Drummondas.

Scottui buvo konstatuota mirtis, kuri truko net 20 minučių

Kai jis kartu su šia esybe sklandė virš operacinės, per pasąmonę jam buvo pasakyta, kad laikas išeiti. Jam buvo liepta nežiūrėti atgal.

„Tada staiga atsistojau vidury lauko,“ – tęsė jis. Ta esybė vis dar buvo šalia, bet Drummondas jos nematė. Kita vertus, jis matė keletą neįprastų medžių ir gražią pievą su labai ryškių spalvų laukinėmis gėlėmis ir aukšta žole. Drummondas šią vietą apibūdino kaip labai gražią.

Čia jį paliko kompanionas

„Ir aš jaučiausi labai ramiai. Mačiau be galo toli tiek į dešinę, tiek ir į kairę, bet man nebuvo leista žiūrėti atgal. Priešais mane buvo tarsi didelis baltas debesis, ir staiga sąmonėje pamačiau savo gyvenimo filmą.“

Jis matė viską nuo gimimo iki 28 metų

„Mačiau viską, kas įvyko gero ir kas blogo. Tai, ką aš padariau, už ką tarsi buvau teisiamas. Dėl vienų dalykų man skaudėjo širdį, o dėl kitų dalykų jaučiausi gerai,“ – sakė jis.

Drummondas sakė, kad gyvenime buvo keletas dalykų, kurių jis ten nenorėjo matyti. Tuo metu, dar būdamas 28-erių, Drummondas dirbo pašte, o vienintelis dalykas, kas jam gyvenime rūpėjo, buvo užsidirbti pakankamai pinigų. „Kažkas buvo gerai, kažkas ne taip malonu. Bet žinojau, kad gyvenime turiu padaryti ką nors geresnio.“ Jis suprato savo padėtį ir sako sužinojęs, kad yra miręs. Jis ėjo link debesies priešais save. Iš debesies į jį kažkas ištiesė spindinčią ranką ir pasakė:

„Dar ne tavo laikas. Turi daugiau ką nuveikti.“

Buvo paskelbtas mirusiu

Drummondas grįžo į savo kūną ir ant krūtinės rado etiketę, rodančią, kad jis mirė prieš 20 minučių. „Tai pakeitė mano gyvenimą, tai pakeitė, kaip dabar galvoju apie dalykus, kaip galvoju apie savo žmoną, kai esame kartu, ir apie tai, kad esame viena šeima,“ – sako jis.

Drummondas taip pat sakė, kad jis nėra tobulas ir kad gyvenime jam dar reikia daug ko išmokti. Tačiau incidentas, kurį jis patyrė prieš beveik 40 metų, pakeitė jo gyvenimą. Jis įsitikinęs, kad tai aukštesnė jėga ir jis nebijo mirti. „Žinau, kad tada bus ramu“.

Visą istoriją galite pamatyti šiame vaizdo įraše (anglų kalba):

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].