Jis apgaudinėjo žmoną su jos mama. Visa šeima žinojo apie šį romaną

Išdavystė yra didžiulis smūgis jūsų antrajai pusei, ypač kai ji išaiškėja taip staigiai, lyg būtų smogęs žaibas iš giedro dangaus. Apgailestavimo, pykčio ir keršto jausmai yra dažniausiai su išdavyste susijusios emocijos. Šios moters istorija dvigubai skaudi, nes žalą jai padarė patys artimiausi žmonės. Pasirodo, jos vyras ją apgaudinėjo su jos mama.

REKLAMA

Romanai yra dažna santykių, kurie, atrodo, klostėsi gerai, nutrūkimo priežastis. Niekas nenori tapti to auka, ypač kai visa širdimi pasitiki savo mylimuoju. Tiesa apie išdavystę visada karti, o priimti ją atrodo nerealiai sunku. Visas šios moters gyvenimas žlugo ir ji pasidalino savo istorija socialiniuose tinkluose su kitais žmonėmis.

mama

REKLAMA

Kaip paaiškėjo išdavystė?

Portale aprašyta išduotos moters istorija nėra eilinis aferos pavyzdys. Mūsų herojė buvo laiminga žmona ir mama, kol pradėjo pastebėti keistą vyro elgesį. Pirmuosius ženklus ji pastebėjo per Valentino dieną, kai jos partneris grįžo namo su dviem gėlių puokštėmis. Tame nebūtų nieko keisto, jei ne tai, kad vieną iš jų atidavė moters mamai. Meilužės, kaip motinos, vizija buvo mažai tikėtina, todėl mūsų herojė netikėjo tokiu elgesiu.

Nežinomybės jausmas buvo daug didesnis, tačiau moteris nepripažino šios siaubingos vizijos. Ji neigė savo įtarimus, nes melą buvo lengviau priimti nei tiesą. Juk artimiausi žmonės negalėjo jos taip skaudžiai nuvilti. Nepaisant visko, moteris nusprendė stebėti savo vyro ir mamos elgesį, o kai pradėjo įtarti blogiausią scenarijų, nusprendė apie tai pasikalbėti su vyru.

REKLAMA

Vyro santykiai su anyta

Moters tėvas neatrodė nustebęs dėl įtarimų, kurie taip pat privertė ją susimąstyti. Tėvo elgesys patvirtino moters nuogąstavimus, nes jis puikiai žinojo apie žmonos romaną su žentu. Mūsų herojės sesers žodžiai taip pat parodė, kad tai tiesa. Ji mamą ir moters partnerį matė situacijoje, kuri nekėlė abejonių.

Atėjo blogiausias momentas moters gyvenime: pokalbis su apgaudinėjančiu vyru. Jis iš karto prisipažino, kad užmezgė romaną su žmonos mama, o kas baisiausia – papasakojo jai visas šios išdavystės detales. Tuo pat metu jis pradėjo nurodyti žmonos klaidas, kurios, jo manymu, buvo jo romano priežastis. Jis nusprendė, kad nusipelno geresnės už ją, ir tai buvo jo uošvė. Moters partneris nejautė nei menkiausios sąžinės graužaties, nei kaltės jausmo, kad jo išdavyste sugriovė visą šeimą. Jis jau turėjo sukūręs planą dėl turto padalijimo ir vaikų globos.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.