Kai vakare elektrinė šildymo sistema sugedo, Stacy ir Johnas Lemondsai nežinojo ką daryti. Jie neturėjo pinigų įrenginiui sutvarkyti. O be šilumos viduržiemį galėjo labai greitai sušalti.

Namas, kuriame jie gyvena, buvo pastatytas dar 1940 m. Staiga, vieną dieną, pradėjo nebeveikti šildymo sistema. Paaiškėjo, kad elektros sistema buvo taip pažeista, kad dėl didelio gaisro pavojaus jie negalėjo gyventi tame name, kol nebus sutvarkyta visa šildymo sistema. Šia istorija pasidalino „Sharetap“.

Stacy ir Johnas buvo bedarbiai ir neturėjo pinigų šildymo sistemos remontui. Vienintelis dalykas, kurį jie galėjo padaryti, buvo tiesiog melstis. Jie susisiekė su vietos bažnyčia ir paprašė pasimelsti už juos.

Pasisiūlė padėti

Neilgai trukus jie gavo SMS žinutę iš Joshua Matthews. Jis buvo elektrikas, ir jis pasisiūlė jiems pataisyti visą sistemą nemokamai, kad jie galėtų praleisti žiemą šiltuose ir saugiuose namuose.

Stacy ir Johnas buvo apgyvendinti viešbutyje, o Joshua pradėjo darbus jų name. Ten buvo labai daug darbo, ir Joshua daug laiko praleido viską taisydamas ir neprašydamas už tai nė cento.

TV reporteris miegamajame

Gandai pradėjo sklisti, ir vieną dieną Stacy ir Johnas susisiekė su „Oklahomos naujienomis 4“. Stacy ir Johnas turėjo planą!

Stacy paskambino Joshua ir pasiteiravo, ar jis galėtų ateiti ir patikrinti, ar tikrai viskas gerai su nauja elektros sistema. Joshua atėjo ir patikrino, kad tikrai viskas veikia gerai. Tačiau jis nežinojo, kad miegamajame yra pasislėpęs reporteris iš televizijos!

Žurnalistas nustebino Joshua, o Stacy už darbą jam sumokėjo 400 USD. Pinigus, kuriuos ji gavo iš televizijos, kad juos sumokėtų elektrikui.

Kokia nuostabi istorija! Ir taip nuostabu, kad yra žmonių, kurie padeda kitiems nieko už tai nereikalaudami!

Žemiau galite pamatyti vaizdo reportažą apie šį įvykį – nedvejodami pasidalinkite šiuo straipsniu, jei jums jis patiko!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].