Amanda ir jos vaikinas nusipirko bendrą namą ir apsigyveno kartu. Jie trejus metus bandė susilaukti kūdikio, ir pagaliau Amandai pavyko pastoti. Amanda buvo laiminga, tačiau laimė ilgai netruko… Vieną dieną jos partneris tiesiog išvyko. Sidnėjuje gyvenanti Amanda liko viena, turėdama mažas pajamas ir namą, kurio negalėjo sau leisti.

REKLAMA

Viena jos draugė rekomendavo jai užsiregistruoti radijo laidoje „Giveback“, kuri buvo transliuojama per vietinę radijo stotį KIIS 1065. Šios laidos dalyviai gali laimėti vietinių verslininkų įsteigtus prizus. Amanda ir jos draugė Anna buvo pakviestos į studiją. Tuo metu Amanda nė neįsivaizdavo, į ką ji įsivėlė.

Kai Amanda papasakojo savo istoriją, laidos vedėjas parodė į televizoriaus ekraną, kuriame buvo rodoma Amandos namo nuotrauka. Nors išoriškai namas atrodė taip pat, tačiau jo viduje buvo įvairios naujos buitinės įrangos. Amandai taip pat buvo skirta 3 mėnesių nemokama vakarienė, kuri bus atgabenta iki jos namų durų. Apie jos kūdikį taip pat buvo pagalvota: Amandai buvo padovanota kūdikiams skirtos įrangos, kurios vertė siekia daugiau nei 2000 eurų.

REKLAMA

Tai – dar ne viskas. Amandą nudžiugino ir dar viena staigmena. Jai taip pat buvo įteiktas beveik 6000 eurų vertės čekis, kad Amanda galėtų sumokėti pirmąsias namo paskolos įmokas. Visa tai paaukojo ir vietiniai verslininkai, ir privatūs asmenys.

REKLAMA

Pagaliau Amanda galėjo atsipalaiduoti ir susitelkti tik į kūdikio priežiūrą.

REKLAMA

Vaizdo įrašą su Amanda galite pamatyti čia:

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].