Laba diena, mieli skaitytojai. Šiandien siūlome paskaityti prognozę apie būsimus santykius, kaip tai darė slavų tautos tolimoje praeityje. Esmė labai paprasta: norint išsiburti, reikia į bet kurį jums patinkantį žmogų kreiptis su klausimu: ugnis ar vanduo?

REKLAMA

Žmogus turi atsakyti iš karto ir nedelsti nei akimirkos, priešingu atveju, bus prarasta prognozės esmė. Taigi, turite pasirinkti ugnį ir vandenį, o tada žinoti kiekvienos stichijos reikšmę.

Tikriausiai esate įpratę galvoti apie vandenį ir ugnį kaip apie priešingus elementus. Tačiau jie turi daugiau bendrų bruožų nei manote. Vanduo gali būti labai audringas ir emocionalus, jis gali įtraukti kiekvieną į jausmų sūkurį. Ugnis daro tą patį: kibirkštimis įžiebia jausmus, o kokios bus pasekmės – klausimas dviprasmiškas.

Laiminga santuoka ar skyrybos

REKLAMA

Pagrindinis šio spėjimo tikslas – nustatyti santykių ateitį. Asmeniui pasirinkus ugnį arba vandenį, klausiantysis žmogus turi žinoti, kad tai reiškia:

  • Laiminga santuoka laukia žmonių, pasirinkusių ugnį.
  • Vandenį pasirinkusių žmonių laukia skyrybos.

Verta paminėti, kad šiuo atveju pasirinkus vandenį, tai gali būti ne išsiskyrimas tiesiogine prasme. Ugnis simbolizuoja abipusius jausmus, o vanduo gesina jausmus. Asmuo taip pat gali pasilikti su jumis, nes, galbūt, esate jau pripratę vienas prie kito.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].