Laidos apie gyvenimą vaiko kūne herojė pasidalijo džiugiu įvykiu: ji užmezgė naujus meilės santykius. Shauna Rae Lesick supažindino savo tėvus su nauja meile. Anksčiau tėvai baiminosi, kad dėl savo išvaizdos ji negalės susirasti artimo žmogaus. Shauna Rae dalyvavo laidoje ir pasakojo apie savo kasdienį gyvenimą. Ji yra 116 cm ūgio ir sveria vos 23 kg – maždaug tiek pat, kiek aštuonerių metų mergaitė. Jos sulėtėjęs augimas yra šalutinis smegenų vėžio gydymo, kuris jai buvo paskirtas dar vaikystėje, poveikis.

REKLAMA

Naujame laidos epizode Shauna atskleidė, kaip susipažino su 26-erių Dan Swygart, keliautoju iš Velso, kuris, pažiūrėjęs pirmąjį jos laidos sezoną, susisiekė su ja per socialinę žiniasklaidą ir atsiuntė gėlių.

„Su Danu susipažinome socialinėje žiniasklaidoje ir jau bendraujame kelis mėnesius“, – sakė ji.

REKLAMA

„Jis labai dažnai keliauja, todėl ne visur turi ryšį. Mes tiesiog puikiai sutariame ir mūsų gyvenimai turi labai daug ką bendro.“

REKLAMA

Shauna sakė, kad „visada norėjo keliauti“ ir kad jo kelionės po pasaulį ją sudomino.

„Jis yra labai malonus žmogus“, – sakė ji.

REKLAMA

Danas aplankė jos gimtąjį miestą Long Ilend Niujorko valstijoje, kartu nuvyko į vandens parką ir net išbandė išėjimo kambarį, o kartu su jais buvo ir 18-metė Shaunos sesuo Rylee.

REKLAMA

Per kitą pasimatymą Danas apsilankė pas ją namuose, kur gamino suši , ir ji supažindino jį su savo motina Patty ir patėviu Marku Schrankeliu. Jos tėvai buvo maloniai nustebinti, nes anksčiau baiminosi, kad dėl savo ūgio ir išvaizdos ji amžinai liks vieniša.

Tačiau netrukus jų nuomonė pasikeitė, o jos patėvis laidos metu pasakė: „Manau, kad Danas tikrai tiktų Shaunai, nes yra labai protingas ir drąsus. Shauna yra protinga, bet ne itin drąsi. Manau, kad jis galėtų jai padėti išeiti iš komforto zonos, bet kartu užtikrinti jos saugumą.“

REKLAMA

Shauna prisipažino, kad nežino, kokia jos ir Dano ateitis, nes nežino, kaip klostysis santykiai per atstumą.

REKLAMA

„Iš tikrųjų nesu galvojusi apie tai, ar mes su Danu norėtume gyventi kartu ir įdomu kaip mums seksis ateityje“, – sakė ji, – „Manau, kad, tikriausiai, ir toliau bandysime bendrauti per atstumą. Aš ir anksčiau esu turėjusi santykių per atstumą. Tai nėra man nauja patirtis.“

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].