Skutimasis niekada nėra malonumas, bet tiems iš mūsų, kurie mėgsta švelnias šilkines kojas, tai yra kasdienis darbas. Taigi, galima daryti prielaidą, kad dauguma skustuvą turinčių žmonių yra gerai su juo susipažinę ir moka naudotis. Tačiau jūs klystate.

REKLAMA

Moteris pribloškė socialinių tinklų vartotojus po to, kai pasidalijo savo „išradingu“ skutimosi būdu, todėl žmonės stebisi, kodėl jie anksčiau nesugalvojo tokio triuko.

Laiko taupymo patarimas – skutimosi metu užsukite vandenį. Užuot skalavę skustuvą po tekančiu vandeniu po kiekvieno brūkštelėjimo, plaukelius šalinate kitu būdu. Kaip @charmakeupnz teigė „TikTok“ tinkle, galite švelniai stumdyti skustuvą priešinga kryptimi, kad atlaisvintumėte suspaustus plaukelius.

REKLAMA

Demonstruodama šį būdą prieš daugiau nei 300 000 žmonių minią, vizažistė paaiškino: „Tiesiog supratau, kad 20 metų skutau kojas netinkamai“.

REKLAMA

Ji tęsė: „Užuot skusdami vieną eilę po kitos ir po kiekvieno brūkštelėjimo kišę po tekančiu vandeniu – tam neturime visos dienos – skuskite vieną eilę ir po to skustuvu slyskite žemyn.  Plaukai išstumiami, kai slenkate aukštyn ir žemyn kojomis.”

Ji giria šį patarimą, kuris, anot jos, yra „daug greitesnis ir lengvesnis“, nes ji sako: „Pažadu, kad jį išbandę kitaip ir nesiskusite kojų “.

REKLAMA

Na, pasirodo, kai kurie patyrę skutėjai tai jau žino ir mėgsta šį būdą, tačiau daugelis apie tai nebuvo girdėję – ir buvo nustebinti po demonstravimo.

@charmakeupnz
REKLAMA

Cancel me if this is gross #lifehack #shavinghack #beautytip #beautyhack #tiktoktaughtme

♬ Kill Bill – SZA

REKLAMA

Kažkas parašė: „O Dieve, aš irgi klydau. Ačiū už pagalbą.”

Keletas prenumeratorių pakartojo šią rekomendaciją, siūlydami išsaugoti antgalį ir naudoti skustuvą su drėgmės juostele, kad nesibraižytų. „Pirmiausia naudoju aliejų, todėl skustuvas lengviau slysta“, – sako vienas iš  komentatorių.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.