Rugpjūčio 4 d. prie Reimso Amerikos ligoninės vaikų skubios pagalbos skyriaus buvo pavogtas moters telefonas. Šiame įrenginyje buvo nuotraukos, kuriose užfiksuota jos mažametė dukra, kuri sirgo sunkia liga ir mirė praėjus trims dienoms po šios vagystės.

REKLAMA

Ketvirtadienį, rugpjūčio 4 d., Stéphanie Ezziani nuvežė savo dukrą Marwa, kuri sirgo neuroblastoma, į Amerikos ligoninę Reimse.

Kol dukrai buvo atliekama kompiuterinė tomografija, jauna moteris laukė ant suoliuko šalia ligoninės. Grįžusi į ligoninę ji pastebėjo, kad su savimi nebeturi mobiliojo telefono. Moteris mano, kad telefoną paliko ant suoliuko. Telefone buvo visos jos mažosios dukros nuotraukos.

REKLAMA

„Prašau, kas turite mano telefoną, palikite jį Amerikos ligoninės registratūroje. Mano ketverių metų dukra serga vėžiu, ir jos dienos jau suskaičiuotos. Šiame telefone užfiksuoti paskutinieji mano dukters gyvenimo metai. Šios nuotraukos man labai brangios“, – rašė sergančios mergaitės mama.

REKLAMA

Po trijų dienų, rugpjūčio 7 d., mažoji Marwa mirė.

REKLAMA

2019 metų gruodį, kai mergaitei buvo vos dveji metai, jai buvo diagnozuotas labai agresyvus 4 stadijos vėžys. Stéphanie ir jos vyras Mahmoudas išbandė daugybę gydymo būdų ir tikėjo, kad gali ją išgelbėti.

Vis dėlto, 2021 m. vėžys sugrįžo ir išplito visame kūne. „Mes žinome, kad nėra jokių šansų pasveikti, tačiau mes vis dar puoselėjame viltį, kad ji išgyvens“,- sakė mergaitės mama.

REKLAMA

Po dukters mirties Stephanie paprašė vagies anonimiškai grąžinti telefoną maišelyje su užrašu „Super Marwa Hop“.

REKLAMA

„Mano dukra vakar mirė, todėl tikiu, kad suprasite, kaip man svarbu susigrąžinti telefoną. Prašau jūsų atnešti jį į Reimso vaikų skubios pagalbos skyrių maišelyje su užrašu „Super Marwa Hop“, – rašė ji „Facebook“ socialiniame tinklalapyje.

Tikimės, kad gedinčios mamos prašymas bus išgirstas.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].