Kai 2018 m. spalio 25 d. gimė mažoji Bella, mamos Elizos Bahneman niekas nepasveikino, kad susilaukė mažylės.  „Skaudu prisiminti tai, kad dukters atėjimu niekas nesidžiaugė“, – sakė Eliza.

Elizai nėštumas buvo lengvas. Spalio 24-osios vakarą Elizos vyras dirbo iki vėlumos. Eliza buvo susitvarkiusi būsimo kūdikio kambarį ir prieš pat eidama miegoti atsiuntė vyrui pilvuko nuotrauką su tekstu: „Labas, tėti ir mama, manau, greitai ateisiu. Laukiu, kol jus visus pamatysiu. Myliu tave, tėti.“

Kitą dieną nubėgo vandenys, ir susijaudinusi pora nulėkė į ligoninę. Apie šį įvykį rašė „The Epoch Times“.

Kažkas buvo negerai

„Po 12 valandų į mūsų pasaulį atėjo Bella“, – pasakojo Eliza.

„Ji gimė ryte ir svėrė 2,5 kilogramo. Kai ji gimė, pastebėjau, kad jos viena ausis buvo kreiva. Man buvo pasakyta, kad ką tik gimę kūdikiai atrodo keistai, todėl daugiau apie tai negalvojau. Ji buvo tokia maža, raudona ir trapi. Buvau susijaudinusi ir pasiruošusi priglausti mūsų mergaitę! Nusišypsojau ir nekantriai laukiau, kada galėsiu apkabinti vaiką, kai supratau, kad kažkas negerai“, – tęsė ji.

Tačiau niekas Elizos nepasveikino su kūdikio gimimu. Jos vyras buvo sutrikęs ir išsigandęs. Motina negalėjo jos pamatyti. Gydytojas išėjo ir visi tylėjo.

„Kodėl manęs niekas nesveikina? Kodėl mano vyras sutrikęs ir išsigandęs? Kodėl aš negaliu jos pamatyti?

„Buvau palūžusi, sukrėsta, išsigandusi, sutrikusi ir pasimetusi. Vien rašymas apie šią akimirką mane glumina. Labai skaudu prisiminti, kad dukters atėjimu niekas nesidžiaugė“, – pasakojo Eliza.

Kitokia kasdienybė

Paaiškėjo, kad mažoji Bella gimė su mikrotija, klausos praradimu, mažu ir įdubusiu žandikauliu, sumažėjusiais kvėpavimo takais ir stipriu gomurio skilimu. Bella turėjo būti prijungta prie aparato ir aštuonias savaites po gimdymo turėjo būti ligoninėje.

„Palaukit!“, – sušukau aš. „Aš noriu palaikyti savo kūdikį“. Jie padėjo Bellą ant krūtinės, ir ji švelniai pažvelgė man į akis. Niekada nepamiršiu to vaizdo, žvilgsnio, kuris pasakė: „Mama, aš bijau“. Tai taip pat buvo žvilgsnis, kuris mane paguodė“.

Šiandien Bellai beveik 4 metai. Ir mažylė kupina gyvenimo džiaugsmo!

„Mūsų gyvenimas kitoks, kasdienybė kitokia, bet nenorėčiau jos į nieką pakeisti. Visa ši patirtis mane išmokė būti mama, seserimi, žmona, drauge“, – sako Eliza.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].