Testas: pasirinkite paveikslėlį ir sužinokite, kokia jūsų karma

Karma gali būti įvairi. Kai gyvenime pradeda nesisekti, galvojame, kad taip gali būti dėl blogos karmos. Jei norite sužinoti, kaip išspręsti savo problemas ir pagerinti savo karmą, tiesiog pasirinkite vieną paveikslėlį – mėnulį, saulę ar žvaigždes, ir skaitykite, ką tai reiškia.

1. Nutraukite nesveikus santykius

Yra buvę laikotarpių, kai jautėtės vienišas, izoliuotas ir apleistas kitų žmonių. Tad kodėl dabar bandote užmegzti santykius, kurie jums nėra labai geri? Matote žmoguje tik gerus dalykus, nepastebėdamas blogųjų savybių. Tai yra jūsų karma.

Kad pagerintumėte savo karmą, privalote kovoti dėl gerų santykių. Pamirškite neracionalią baimę likti vienišam ir sutelkite dėmesį į tuos žmones, kurie jums yra vertingi.

2. Nustokite abejoti savimi ir kliudyti savo tikslams

Galbūt gyvenime jums teko susidurti su sunkiomis situacijomis ir skubotai priimti sprendimus. Viskas, ką esate padaręs, tik pablogino rezultatus. Tikriausiai nežinote, kad šios klaidos įvyko tik todėl, kad netikėjote savimi.

karma

Atėjo laikas žengti žingsnį atgal ir gerai apgalvoti savo sprendimus. Išanalizuokite visus sprendimus, kurie lėmė nepageidaujamus rezultatus ar sėkmingus veiksmus, ir pabandykite paversti juos patirtimi. Be to, nustokite siekti patarimų iš kitų ir susitelkite ties tuo, ko jums iš tikrųjų reikia.

3. Pradėkite pasitikėti kitais

Taip, praeityje esate tapęs kai kurių žmonių auka ir buvote daug kartų išduotas, su jumis nepagarbiai elgėsi. Dabar laikotės atstumo nuo visų žmonių ir nežinote, kuo pasitikėti. Tačiau laikas atsikratyti šios blogos karmos, pritraukti žmones, kurie jus tikrai supras.

karma

Tiesiog pasitelkite savo intuiciją ir pradėkite pasitikėti žmonėmis, kuriuose matote šviesą. Ženklus lengva atpažinti, tereikia pradėti tikėti, kad priimate teisingą sprendimą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].