Laimingos ir sveikos moterys dažnai leidžia laiką savo vyro kompanijoje. 

Net jei nesate pavydus žmogus, bent kartą turėjote pastebėti, kad kitos moterys atkreipė dėmesį į jūsų antrą pusę, tarsi atsitiktinai, ar ne? 

Tai pasireiškia ne tiek atviru flirtu, kiek subtiliais gestais, kuriuos verta mokėti atpažinti. 

Mes jums siūlome smagų moteriškos prigimties testą. 

Prieš jus yra trys žavios merginos, bet tik vienai iš jų į akis krito jūsų vyras. Ar galite iš karto išsiaiškinti, kuri tai mergina?

Bet kuris iš šių gestų gali būti laikomas susidomėjimo ženklu. Bet tik viena mergina gali būti potenciali konkurentė.

Štai ir atsakymas!

Teoriškai bet kokie „žaidimai“ su plaukais gali būti laikomi susidomėjimo ir net flirto ženklu. Tačiau šis gestas turi ypatingą reikšmę

Pirmiausia ši mergina atvėrė veidą, parodydama, kad yra pasirengusi tęsti pokalbį ar pasimatymą. Antra, ji tarsi „pakvietė“ vyrą atkreipti į ją dėmesį, parodydama gražius, gerai prižiūrimus plaukus. 

Kartais šis gestas gali reikšti, kad žmogus jaučiasi susierzinęs.

Pasirėmusi smakrą mergina galvoja apie kažką sudėtingo. Užimdama šią poziciją, ji įvertina pašnekovą ir atsižvelgia į galimą riziką.

Kai kuriais atvejais toks gestas taip pat gali parodyti tam tikrą neryžtingumą. Pavyzdžiui, emociškai mergina yra pasirengusi susitarti, tačiau mintyse supranta, kad tai nėra geriausias sprendimas, todėl stabdo save.

Trečioji herojė liečia savo kaklą ir ausį. Paprastai žmonės naudoja šį gestą, kai gėdijasi situacija ar savo pačių žodžiais ir veiksmais.

Žinoma, yra ir daugybė kitų susidomėjimo išraiškų, kurios išduoda moteris, pasirengusias flirtuoti su vyru.

Daugybė, regis, atsitiktinai mestų žvilgsnių, dažnai iš gana didelio atstumo.

Gyvas susidomėjimas pokalbiu, lydimas daug juoko.

Savavališkas papuošalų ir aksesuarų lietimas, riešo demonstravimas.

Pašnekovo kūno kalbos imitacija (atspindinti jo gestus).

Pažymėtina, kad daugelis moterų elgiasi taip nevalingai, dažnai to net nesuvokdamos. Prašome pasidalinti savo pastebėjimais komentaruose!

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].